w
googluj

RealRick 4.0.0.7250


RealRick to komputerowy symulator brzmienia gitar firmy Rickenbacker. Jest rozbudowanym programem muzycznym, który pozwala na stosowanie wielu efektów oraz technik grania, dzięki czemu użytkownik może poczuć się, jakby był prawdziwym gitarzystą. Niestety część funkcjonalności dostępna jest jedynie w płatnej wersji programu, po wpisaniu kodu aktywacyjnego (ograniczenia dotyczą zwykle nie samej dostępności funkcji, ale zakresu ich działania, który ograniczany jest na przykład jedynie do kilkudziesięciu dźwięków). Pomijając te restrykcje, program pozwala wygodnie symulować brzmienia dźwięków, które na żywo są osiągalne na prawdziwym instrumencie.

Do grania użytkownik może wykorzystywać mysz lub nawet dodatkowe urządzenia wejścia podpinane przez interfejs MIDI. Wśród dostępnych opcji, w aplikacji jednymi z ciekawszych są efekty, których siłę oraz rodzaj zniekształcenia dźwięku użytkownik może regulować samodzielnie. Dostępnych jest kilka widoków głównego okna, na których możemy między innymi zestawić dźwięki poszczególnych strun w dostępnym zakresie progów z klawiszami pianina, jak również wybrać odpowiednie zestawy dźwięków, które będą odgrywane w ramach zaimprowizowanej przez nas "solówki".

Jedną z ciekawszych opcji programu jest możliwość dodatkowej symulacji dźwięku stereofonicznego, jak również różnych modeli gitary (także wersji 12-strunowych). Zastanawiające jest do jakiej grupy docelowej pełną wersję swojego programu chce skierować producent. W chwili pisania tego testu kosztuje ona bowiem niecałe 200USD, warto więc rozważyć, czy sensowniej nie będzie zainwestować tej kwoty w prawdziwy instrument.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 30 dni działania. Dodatkowo nie są w niej dostępne wszystkie możliwości pełnej edycji programu (dostępny jest na przykład jedynie dolny zakres progów gitary).

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
RealRickRealRick 4.0.0.7250
Wersja stabilna
411.05 MB | 2017-11-06

Ilość pobrań: 244 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
RealRick