w
googluj
pl

Facebook Gameroom 1.8.0.0


Facebook Gameroom to program dla wszystkich fanów gier z popularnego serwisu społecznościowego Facebook, który pozwala uruchamiać znane z przeglądarki gry bezpośrednio na komputerze użytkownika – w okienkowej aplikacji. Program jest oficjalną propozycją portalu, przez co można mieć pewność, że jego zgodność z grami jest pełna i nie będzie problemów z funkcjonowaniem. Wizualnie aplikacji nie można nic zarzucić, ponieważ interfejs jest nowoczesny, raczej minimalistyczny i po prostu wygodnie się go obsługuje.

Po uruchomieniu aplikacji, nasza uwaga przykuwana jest przez wyświetlane na środku propozycje oraz kategorie, które można przeglądać, by dotrzeć do interesującej nas gry. Działów jest wiele, same w sobie są również często podzielone na podkategorie, dzięki czemu rzeczywiście łatwo o szczegółowe sortowanie gier i wyświetlanie tylko tych, które są zgodne z oczekiwaniami użytkownika. Alternatywnie skorzystać można również z wyszukiwarki. Menu z lewej strony pozwala także przeglądać pobrane gry oraz dołączać do transmisji na żywo. Ciekawostką jest wbudowany panel powiadomień, wyświetlający notyfikacje pochodzące wyłącznie z gier (inna działalność użytkownika z serwisu jest filtrowana).

Warto dodać, iż program praktycznie nie oferuje żadnych ustawień. Jedyna dostępna do zmiany opcja dotyczy wypychania powiadomień w formie systemowych notyfikacji. Domyślnie aplikacja uruchamiana jest wraz ze startem systemu i z jej poziomu nie uda się tego zmienić – konieczne będzie samodzielne skorzystanie z menadżera uruchamiania w systemie.

Wymagania!
• Do instalacji programu konieczne jest połączenie z Internetem.
• Aby korzystać z programu, konieczne jest posiadanie konta użytkownika w serwisie Facebook.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Facebook GameroomFacebook Gameroom 1.8.0.0
Wersja stabilna
0.25 MB | 2020-01-31

Ilość pobrań: 1067 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Facebook Gameroom