w
googluj

Windows Error Message Creator 1.34.24


Windows Error Message Creator to niewielki program, dzięki któremu możliwe jest tworzenie fałszywych okienek informacyjnych oraz „bluescreenów” (wyłączeni w celach rozrywkowych). Umożliwi to użytkownikowi wygenerowanie dowolnego komunikatu, przy pomocy którego będzie mógł przestraszyć znajomego lub jakiegokolwiek innego korzystającego z komputera. Ponieważ treść okienek edytowana jest całkowicie ręcznie, może dotyczyć dosłownie czegokolwiek, co otwiera szerokie możliwości przed osobą przygotowującą żart.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, zatem dosłownie każdy użytkownik komputera będzie w stanie z niego skorzystać, aby wprowadzić na chwilę w błąd adresata jego żartu. Wystarczy uruchomić aplikację, a następnie skorzystać z jednego z dwóch dostępnych formularzy. Ten w górnej części ekranu pozwoli nam szybko stworzyć krótką, ale standardową informację z własnym tytułem i tekstem. Drugi natomiast - dokładnie ją spersonalizować, wybierając odpowiednie przyciski, ikonę i dodatkową treść. Wygenerowane przez nas komunikaty wyświetlane są na ekranie po naciśnięciu przycisku „Create”. Możliwe jest także uruchamianie różnego rodzaju „bluescreenów” - znanych z Windowsa pełnoekranowych komunikatów na niebieskim tle, które oznaczają zazwyczaj błędy krytyczne oraz okienka formatowania partycji dysku, która może przypominać prawdziwą.

Warto dodać, iż oprócz standardowych ikonek do komunikatów (a jest ich całkiem sporo), można stosować własne, importując je odpowiednim przyciskiem. Niestety na tym polu producent nie gwarantuje pełnej stabilności działania aplikacji.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (14 głosów)

Strefa Download programu
Windows Error Message Creator



Windows Error Message Creator 1.34.24
Wersja stabilna 32-bitowa
0.11 MB | 2015-06-06
Windows Error Message Creator 1.34.24
Wersja stabilna 64-bitowa
0.11 MB | 2015-05-31

Ilość pobrań: 3061 | W tym miesiącu: 35 | W poprzednim miesiącu: 15

Komentarze (0)
Windows Error Message Creator