w
googluj

Zero Install Portable 2.19.0


Zero Install Portable w wersji przenośnej, dzięki czemu nie trzeba instalować programu w systemie. Program jest ciekawą propozycją dla użytkowników często pracujących na cudzym sprzęcie komputerowym lub wielu maszynach w firmie, dzięki Zero Install możliwe jest uruchamianie wielu popularnych programów bez konieczności instalacji. Wystarczy tutaj bezpośrednie pobranie odpowiednich plików z Sieci przez program, aby wybrana aplikacja została uruchomiona i działała jako program przenośny (portable).

Program oferuje dostęp do kilkudziesięciu programów z rozmaitych kategorii, wśród których znajdziemy między innymi programy do obróbki muzyki, pakiety dla programistów kilku języków, kodeki odtwarzaczy multimedialnych czy narzędzia związane z analizą danych na dyskach twardych. Co ciekawe, bazę programów można rozszerzyć, importując dodatkowe pozycje przy użyciu odpowiedniej opcji. W programie Zero Install zadbano o wysoką prostotę obsługi. Interfejs został podzielony na dwie główne części, dzięki którym przy pomocy zakładek, możemy bardzo szybko oddzielić posiadane już aplikacje, od wszystkich dostępnych do pobrania. Jeśli zechcemy rozszerzyć naszą kolekcję którymkolwiek programem z listy dostępnych, wystarczy kliknąć przycisk "Run" znajdujący się obok jego nazwy, a aplikacja automatycznie przystąpi do pobierania oraz odpowiedniego przygotowania plików, by wybrany program jak najszybciej mógł stać się użyteczny.

Warto dodać, iż w miarę możliwości dostępnych aplikacji, program automatycznie pobiera oraz uruchamia polskojęzyczne wersje wybieranych programów. Nie zapominajmy, iż wśród dostępnych propozycji znajdują się także stosunkowo spore rozmiarem programy, np. Blender do obróbki grafiki trójwymiarowej czy kompilatory języków programowania; w zależności od wydajności naszego łącza możemy więc potrzebować różnego czasu na ich uruchomienie.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.9 (7 głosów)

Strefa Download programu
Zero Install PortableZero Install Portable 2.19.0
Wersja stabilna
1.28 MB | 2021-03-27
przejdź Wersja instalacyjna Zero Install

Ilość pobrań: 786 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (0)
Zero Install Portable