w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 222
Wszystkich postów: 904406
Wszystkich tematów: 127559

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6607 dni

Argente Autorun 3.1.0.9


Argente Autorun (wcześniiej znany pod nazwą Argente StartUp Manager) to niewielki program służący do zarządzania aplikacjami uruchamianymi podczas ładowania systemu operacyjnego. Narzędzie pozwala na modyfikację wpisów rejestru oraz skrótów (znajdujących się w katalogach związanych z bieżącym użytkownikiem i wszystkimi kontami Windows). Program przyda się przede wszystkim do optymalizacji czasu uruchamiania systemu. Pozwoli także na wykrycie szkodliwego i zbędnego oprogramowania.

Główną cechą aplikacji jest bardzo prosta obsługa - poradzą sobie z nią nawet początkujący użytkownicy komputera. Po uruchomieniu, w głównym oknie zostanie wyświetlona lista zawierająca wszystkie skróty autostartu. Każda pozycja jest opatrzona ikonką oraz szeregiem przydatnych informacji (producent, lokalizacja, pełna nazwa). Po naciśnięciu prawym przyciskiem myszy na wybraną pozycję, możemy skorzystać z dodatkowych opcji - dezaktywacji, edycji lub usunięcia wpisu; uruchomienia pliku wykonywalnego oraz otworzenia katalogu, w którym przechowywana jest aplikacja. W przypadku posiadania dużej ilości wpisów, pomocna może okazać się wyszukiwarka. Wystarczy wpisać kilka znaków, a narzędzie zajmie się odnalezieniem odpowiednich wpisów.

Ważną funkcją Argente Autorun jest mechanizm kopii zapasowych. Program w trakcie swojego działania zapisuje wszystkie operacje wykonane przez użytkownika. W dowolnym momencie możemy stworzyć nowy backup lub przywrócić pierwotny stan wpisów autostartu. Aplikacja została również wyposażona w funkcję automatycznej aktualizacji.

Argente Autorun jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Narzędzie może być używane w zastosowaniach niekomercyjnych i komercyjnych, jednak jeśli przypadło nam do gustu - warto rozważyć donację dla autora.

Po uruchomieniu instalatora z rozwijanego menu wybieramy język interfejsu. Należy zaznaczyć pozycję "English", a następnie nacisnąć na przycisk "Aceptar".

Uwaga!
Argente Autorun przestał być rozwijany samodzielnie i jest teraz częścią programu Argente Utilities.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Argente AutorunArgente Autorun 3.1.0.9
Wersja stabilna
8.41 MB | 2018-07-29
przejdź
Argente - StartUp Manager Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 162 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
Argente Autorun