w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 137
Wszystkich postów: 904522
Wszystkich tematów: 127589

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6761 dni

Monitor WStart 1.0.2.0


Monitor WStart to rozbudowane narzędzie służące do zarządzania autostartem systemu Windows. Aplikacja oferuje kompleksowy zestaw funkcji, które pozwalają użytkownikowi na badanie procesów uruchamianych razem z systemem operacyjnym, dodawanie nowych pozycji do listy czy też eliminowanie ewentualnych nieprawidłowości.

Monitor WStart posiada przyjazny interfejs, który w znacznym stopniu ułatwia dostęp do najczęściej używanych narzędzi. Centralnym i najważniejszym elementem aplikacji jest oczywiście lista wpisów autostartu, na której znajdziemy szereg przydatnych informacji na temat procesów uruchamianych razem z systemem operacyjnym. Są to kolejno: domyślna ikona, nazwa, ścieżka dostępu, lokalizacja wpisu, status i dostępność pliku. Bez wątpienia najbardziej poszukiwanymi funkcjami będą te związane z zarządzaniem poszczególnymi pozycjami. W przypadku aplikacji Monitor WStart, możliwości są całkiem pokaźne. Program oferuje zestaw standardowych opcji (dodawanie, usuwanie, edytowanie, przenoszenie wpisów; zabijanie i uruchamianie procesów; otwieranie lokalizacji na dysku lub w rejestrze; wyświetlanie okna właściwości) oraz kilka bardziej wyrafinowanych narzędzi (blokowanie procesów i aplikacji, skanowanie w VirusTotal, tworzenie kopii zapasowych).

Pozostałe funkcje aplikacji to:
- moduł Startup Guard, odpowiedzialny za monitorowanie zawartości autostartu i informowanie użytkownika o niebezpieczeństwach,
- wyszukiwanie informacji o procesach za pomocą popularnych wyszukiwarek (Bing, Google, Yahoo!),
- zintegrowania lista połączeń sieciowych TCP z opcją zabijania powiązanych aplikacji,
- wbudowany prosty menedżer procesów.

Program jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Aplikacja może być wykorzystywana zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych (na przykład w domu) jak i komercyjnych (na przykład w firmie).
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Monitor WStartMonitor WStart 1.0.2.0
Wersja stabilna
0.7 MB | 2013-10-13

Ilość pobrań: 189 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Monitor WStart