w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 707
Wszystkich postów: 939227
Wszystkich tematów: 139004

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni

Bear 1.60


Bear to przenośny i bezpłatny program, służący do podglądu aktualnego wykorzystania zasobów systemu przez poszczególne procesy. Aplikacja jest pozornie zbliżona do standardowego Menedżera Zadań systemu Windows, lecz w rzeczywistości oferuje więcej danych kosztem zmniejszonej funkcjonalności.

Wśród danych gromadzonych i wyświetlanych przez program znajdziemy m.in numer procesu w systemie operacyjnym (PID), jego sumę kontrolną (Sum), liczbę bitmap, czcionek i palet, z których składa się interfejs procesu, oraz kilkanaście innych, specjalistycznych danych. Ogólnie rzecz ujmując, Bear „rozbija” dany proces na czynniki pierwsze i przedstawia nam szczegółowo liczbę i rodzaj obiektów, z których jest złożony.

Co więcej, podwójne kliknięcie myszą na dowolny z procesów wyświetla okno z jeszcze bardziej szczegółowym podglądem, w którym możemy zobaczyć m.in miniatury bitmap i identyfikatory Handle poszczególnych obiektów.

Niestety, za pomocą programu Bear nie jest możliwe zamykanie procesów, tworzenie nowych, przenoszenie ich na wierzch bądź przesuwanie w tło, minimalizowanie oraz maksymalizowanie właściwych im okien, podgląd zalogowanych użytkowników i stopnia wykorzystania sieci, a także sporo innych funkcji, oferowanych przez Menedżera Zadań. Z tego powodu należy traktować Bear bardziej jako aplikację diagnostyczną, przeznaczoną dla deweloperów i zaawansowanych użytkowników, niż zamiennik standardowego narzędzia Windows.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (2 głosów)

Strefa Download programu
BearBear 1.60
Wersja stabilna
0.98 MB | 2019-12-07

Ilość pobrań: 233 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Bear