w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 437
Wszystkich postów: 938529
Wszystkich tematów: 138741

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7811 dni

Advanced Win Service Manager 6.0


Advanced Win Service Manager to prosty w obsłudze, niewielki program wyświetlający listę systemowych usług. Umożliwia zarządzanie nimi w podstawowym zakresie: dostępne jest zatrzymywanie usług, wyświetlanie ich szczegółów oraz opcja bezpośredniego odwołania się do internetowych serwisów skanujących, taki jak na przykład VirusTotal. Prócz podstawowego wyświetlania listy usług, aplikacja stara się na bieżąco zaznaczać kolorystycznie te wpisy, które są podejrzane i mogą być szkodliwe dla naszego komputera.

Do sprawnej obsługi aplikacji nie jest potrzebna żadna zaawansowana wiedza. Po uruchomieniu odpowiednie wpisy na ekranie pojawiają się automatycznie. Użytkownik ma jednak możliwość wybrania listy innego typu (wszystkie usługi można tu zawężać, na przykład do jedynie systemowych, użytkownika, czy też wszystkich jednocześnie). Dane, które prezentowane są w tabeli, zawierają nie tylko nazwę procesu, ale również dokładną ścieżkę ich aplikacji, krótki opis, datę utworzenia, producenta oraz nazwę użytkownika komputera, na rzecz którego wykonywane są działania danego procesu.

Na potrzeby archiwizacji, bądź dalszego dzielenia się wynikami pracy programu na przykład na internetowych forach, przydatna może się okazać wbudowana możliwość generowania raportów. Są to dokumenty w formacie HTML, które są wystarczająco atrakcyjne (zachowany jest układ tabeli oraz oznaczenia kolorystyczne), aby być dobrym źródłem wiedzy dla innych użytkowników, którzy nie mieli możliwości skorzystania bezpośrednio z samej aplikacji.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Advanced Win Service ManagerAdvanced Win Service Manager 6.0
Wersja stabilna
4.54 MB | 2017-06-16

Ilość pobrań: 341 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Advanced Win Service Manager