w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 149
Wszystkich postów: 904076
Wszystkich tematów: 127434

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6371 dni

Advanced Task Manager 5.0


Advanced Task Manager to rozbudowany menadżer procesów, który uwzględnia także ukryte działania systemu. Dla każdego wybranego zadania, przedstawia szczegółowe informacje odnośnie zasobów, które są przez nie wykorzystywane (na przykład połączenie sieciowe). Na tej podstawie oraz uwzględniając inne czynniki, aplikacja na bieżąco oblicza procent ryzyka utracenia danych, czy też zablokowania programów, w przypadku, kiedy będziemy chcieli danych proces zakończyć, co z poziomu opisywanej aplikacji jest również możliwe.

Obsługa jest prosta i raczej typowa dla tego typu aplikacji. Poruszamy się tutaj po zakładkach, które przełączają nas kolejno pomiędzy widokami: wszystkich procesów komputera, usług uruchamianych przy starcie, informacji o plikach DLL, wykresów wydajności, połączeń sieciowych, użycia plików, informacji o sterownikach oraz pomocy. Dodatkowe opcje, jeśli są dostępne, pokazywane są na drugim rzędzie przycisków, który pojawia się pod głównymi zakładkami. Analizując działające w systemie procesy, użytkownik ma tutaj dostęp do wielu danych: prezentowana jest nazwa i pełna ścieżka dostępu danego procesu, ale dodatkowo także wspomniany już wskaźnik ryzyka, czas działania danej usługi, rozmiar pliku, wykorzystanie pamięci operacyjnej, wskaźnik PID oraz kilka innych.

Wyświetlane procesy można sortować według dowolnej z tych kolumn, ułatwiając sobie odczyt prezentowanych informacji. Cała aplikacja sprawia dobre wrażenie i szybko reaguje na polecenia użytkownika. Jedyne, do czego można by się przyczepić, to interfejs, który co prawda jest bardzo czytelny i funkcjonalny, jednak czasy swojej świetności, w zakresie atrakcyjności wizualnej, ma już niestety za sobą.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 20 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Advanced Task ManagerAdvanced Task Manager 5.0
Wersja stabilna
2.74 MB | 2015-05-11

Ilość pobrań: 121 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Advanced Task Manager