w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 333
Wszystkich postów: 904278
Wszystkich tematów: 127497

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6509 dni
pl

Alternate Task Manager 3.010


Alternate Task Manager to systemowy menadżer procesów, który wyświetla o nich podstawowe, jak również kilka zaawansowanych informacji i pozwala na ich zakańczanie. W porównaniu do rozwiązania oferowanego bezpośrednio w systemie, znajdziemy tu przede wszystkim większą liczbę dostarczanych informacji. Poza tym faktem, funkcjonalność stoi raczej na średnim poziomie, podobnie jak interfejs, który jest co prawda czytelny, ale zbyt mało nowoczesny, by mógł skutecznie przykuć oko użytkownika ceniącego sobie estetycznie zaprojektowane programy.

Praktyczna obsługa programu sprowadza się tutaj do poruszania po zakładkach, a głównie pierwszej, gdzie wyświetlana jest lista wszystkich procesów. Ilość jej elementów można zawężać, stosując filtry, a poszczególne wpisy sortować według dowolnej kolumny. Klikając na wybranym procesie prawym przyciskiem myszy, wywołujemy menu kontekstowe, z którego możliwe jest między innymi zakończenie procesu. Z kolei dwukrotne kliknięcie na danym wpisie lewym przyciskiem myszy, automatycznie przeniesie nas do kolejnej zakładki aplikacji, gdzie będziemy mogli uzyskać nieco bardziej szczegółowe informacje o procesie (głównie ilości wykorzystywanych pamięci oraz wykres wykorzystania procesu).

Trzecia zakładka w programie to informacje o systemie, które należy traktować raczej jako dodatek o dyskusyjnej przydatności. Mało pozytywne wrażenie wywiera również sekcja pomocy, która ogranicza się do niewielkiego okienka z dwoma paragrafami opisu obsługi. Przychylnym okiem należy natomiast spojrzeć na możliwość eksportu zbieranych danych do formatu TXT, bądź CSV.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Alternate Task ManagerAlternate Task Manager 3.010
Wersja stabilna
0.54 MB | 2020-11-22

Ilość pobrań: 208 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Alternate Task Manager