w
googluj

GlassWire 3.3.678


GlassWire to program do kontroli przepływu danych naszego łącza internetowego, którego cechą charakterystyczną jest przede wszystkim wyjątkowo dopracowany, nowoczesny, animowany interfejs, którego wygląd może być dodatkowo modyfikowany poprzez stosowanie motywów graficznych zwiększających czytelność prezentowanych informacji na wykresach. Program umożliwia wyświetlanie nazw procesów i aplikacji, które inicjują nowe sesje i korzystają z połączenia sieciowego. Użytkownik jest o wszystkim informowany poprzez wyskakujące okienka oraz bezpośrednio z okna programu.

Obsługa GlassWire jest intuicyjna i sprowadza się do przełączania pomiędzy kolejnymi zakładkami programu, które odpowiadają głównym funkcjom zaimplementowanym w programie: graficznej analizie danych, ustawieniom zapory, danym zużycia transferu z podziałem na aplikacje oraz liście powiadomień. W ich obrębie mamy najczęściej do dyspozycji kolejne trzy widoki, które pozwalają dostosować zawartość ekranu do naszych potrzeb - jednocześnie wyświetlanych może być więcej informacji o poszczególnych procesach lub mniej, a konto większej grafiki reprezentującej dane na wykresach.

Bezpośrednio z menu z programie, mamy możliwość odwołania się do sekcji pomocy technicznej dostępnej online na stronie producenta. Jest ona bardzo dopracowana i zawiera nie tylko szybki oraz pełny poradnik korzystania z programu, ale także dostęp do bazy najczęściej zadawanych pytań czy forum użytkowników. Choć na chwilę obecną program dostępny jest tylko w wersji rozwojowej, zaangażowanie producenta w dopracowanie wszystkich szczegółów wróży programowi szybki sukces.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.2 (10 głosów)

Strefa Download programu
GlassWireGlassWire 3.3.678
Wersja stabilna
78.8 MB | 2024-05-22

Ilość pobrań: 1414 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (1)
GlassWire
avatararrow
Pawciow | 2016.10.26 16:49
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program rewelacyjny! Przejrzyste zestawienie, które aplikacje korzystają z danych pakietowych. Można w każdej chwili zablokować zbędne pobieranie danych przez poszczególne programy. Daję 6/5!
GlassWire 1.2.76