Odwiedzin profilu: 783
brak
brak
Pawciow: Muszę się nie zgodzić. Everything, choć starszy, ma o wiele bardziej rozbudowane opcje i m.in. pozwala wyszukiwać pliki po rozszerzeniu czy w konkretnej lokalizacji. Pokazuje o wiele bardziej szczegółowe wyniki wyszukiwania. Oba programy indeksują pliki, ale nie zużywają takich zasobów jak windowsowy indexer, a wyszukują bardzo szybko. W neosearch miłym odogodnieniem czy raczej ciekawostką jest, że program podaje w jakim czasie zindeksował pliki, kiedy, ile ich jest i ile wszystkie razem ważą. Dodatkowo można zaplanować indeksowanie plików (codziennie, tygodniowo, co miesiąc itp.), czego Everything nie posiada.
19.09.2017
Komentarz do:
neoSearch
Pawciow: 0 A.D. Alpha 21 Ulysses wyszła 8.12.2016! Wiele nowych map, budynkó, poprawiono także dużo błędów.
12.12.2016
Komentarz do:
0 A.D.
Pawciow: Program rewelacyjny! Przejrzyste zestawienie, które aplikacje korzystają z danych pakietowych. Można w każdej chwili zablokować zbędne pobieranie danych przez poszczególne programy. Daję 6/5!
26.10.2016
Komentarz do:
GlassWire
Brak wifi, nie można włączyć zapory i menedżera urządzeń
Witam serdecznie. Mam problem z systemem Windows 8.1 Home 64bit. Wczoraj wyrzuciło mi wszystkie czcionki oprócz fixedsys i jeszcze jakiejś + miałem ciągłe miganie ekranu, że prawie nic nie dało się zrobić. Zobaczyłem w menedżerze zadań ciągle powstające procesy (remote czy image handle host?). Do...
avatararrow

Pawciow

Wypowiedzi na stronie: 9
Wypowiedzi na forum: 1
Dołączenie: 28.04.2013
Miejscowość:
Pochwały: 0
Status: Aktywny

Programosowy dziennik zdarzeń
Pawciow dodał(a) komentarz do programu neoSearch
Pawciow dodał(a) komentarz do programu 0 A.D.
Pawciow ocenił(a) program GlassWire
Pawciow dodał(a) komentarz do programu GlassWire
Pawciow ocenił(a) program Unchecky