w
googluj

NetCrunch Tools 2.0.0.63


NetCrunch Tools to pakiet narzędzi do testowania sieci oraz uzyskiwania dodatkowych informacji o połączeniach naszego komputera. Składa się z kilku podprogramów, które pozwolą nam między innymi na bieżąco sprawdzać ping z konkretnym adresem, rejestrować trasy przebiegu pakietów, zarządzać DNS-ami czy uzyskiwać dodatkowe informacje o właścicielu wybranej domeny czy serwera. Choć niektóre z dostępnych narzędzi są do dyspozycji użytkownika nawet bezpośrednio w Windowsie, na przykład z poziomu wiersza poleceń, aplikacja zwraca na siebie uwagę dopracowanym, minimalistycznym interfejsem, który ułatwia obsługę szczególnie z punktu widzenia początkujących użytkowników.

Po uruchomieniu pakietu naszym oczom ukazuje się lista dostępnych narzędzi, których kliknięcie odsyła nas do nowego ekranu poświęconego wybranej funkcjonalności. Między modułami można się także przełączać w przyszłości, korzystając z wysuwanego z lewej części okna programu, czytelnego menu. Każdy z programików oferuje tylko jedną, wyspecjalizowaną funkcję. I tak na przykład możliwe jest badanie parametru ping z wybranym adresem strony czy też wyświetlenie pełnej listy „przebiegu” pakietu podczas połączenia z witryną.

Warto zwrócić uwagę, iż na ekranie każdego z narzędzi znajdziemy przycisk z symbolem wielokropka; rozwija on dodatkowe ustawienia, dzięki którym możemy dodatkowo wpłynąć na działanie skanerów czy funkcji testujących połączenie internetowe. Program należy pochwalić za szybką pracę (widoczne głównie podczas testowania drogi pakietów czy pobierania informacji o serwerach).

Wymagania!
Korzystanie z programu wymaga utworzenia darmowego konta w serwisie (możliwe jest także zalogowanie danymi Google’a, Facebooka lub Microsoftu).

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
NetCrunch ToolsNetCrunch Tools 2.0.0.63
Wersja stabilna
41.7 MB | 2019-05-14

Ilość pobrań: 199 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
NetCrunch Tools