w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 423
Wszystkich postów: 938540
Wszystkich tematów: 138741

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7811 dni
pl

Revo Uninstaller 2.4.5


Revo Uninstaller to darmowy program, który pozwala na skuteczne i dokładne odinstalowanie niepotrzebnych aplikacji czy komponentów Windows. Program zawiera także zestaw dodatkowych narzędzi, służących do zarządzania wpisami w autostarcie, kasowania zbędnych plików tymczasowych, usuwania śladów aktywności użytkownika w Internet Explorer, niszczenia danych oraz uruchamiania narzędzi systemowych.

Revo Uninstaller jest w stanie nie tylko odinstalowywać programy w zwykły sposób (używa w tym celu ich oryginalnego deinstalatora), ale także wyszukiwać i usuwać pozostałości po tych programach, takie jak niepotrzebne pliki i katalogi oraz wpisy w rejestrze. Elementy te są zwykle pomijane w trakcie standardowej deinstalacji (uruchamianej np. za pomocą modułu Windows „Dodaj lub usuń programy”). Proces odinstalowywania programów może przebiegać w jednym z czterech trybów. Tryb wbudowany używa tylko wbudowanego deinstalatora danej aplikacji. Tryb bezpieczny dodatkowo wyszukuje i usuwa te pozostałości po programie, których skasowanie nie wpływa niekorzystnie na działanie innych aplikacji czy systemu. Tryb rozszerzony zawiera poprzedni tryb, ale przeprowadza dokładniejsze wyszukiwanie pozostałości w katalogach powiązanych z odinstalowaną aplikacją. Z kolei tryb zaawansowany zawiera wszystkie wcześniej wymienione tryby, ale do tego oferuje najwyższą dokładność wyszukiwania pozostałości po odinstalowanym programie (kosztem prędkości skanowania). Gdy pozostałości po aplikacji zostaną wykryte, wybieramy, które z nich chcemy usunąć. Niekiedy skasowanie zbędnych plików, katalogów czy wpisów jest możliwe dopiero po ponownych uruchomieniu systemu.

Dla niektórych programów dostępna jest opcja deinstalacji wymuszonej. Przydaje się ona wówczas, gdy wbudowany deinstalator danej aplikacji z jakiegoś powodu nie działa prawidłowo. Kolejną istotną funkcją jest możliwość wyszukania kluczy rejestru powiązanych z daną aplikacją (są wyświetlane w edytorze rejestru Regedit, w którym można je usunąć czy zmodyfikować). Warto dodać, że Revo Uninstaller tworzy punkty przywracania Windows przed deinstalacją danej aplikacji, a także wykonuje kopie zapasowe rejestru. Na uwagę zasługuje również specjalny tryb działania programu – „Tryb łowcy”. W tym trybie okno główne Revo Uninstaller zostaje zminimalizowane do zasobnika systemowego, zaś na pulpicie czy na wierzchu okien innych aplikacji pojawia się niewielkie okienko, do którego możemy przeciągać ikony i otwarte okna aplikacji, co pozwala na szybkie odinstalowanie tych programów.

Moduł Deinstalator wyświetla wykaz wszystkich programów zainstalowanych w systemie oraz oczywiście pozwala na ich deinstalację. W ustawieniach (sekcja Deinstalator) można zdecydować się także na wyświetlanie aktualizacji i komponentów Windows, wówczas będziemy w stanie odinstalować wybrane aktualizacje czy też składniki systemu. Programy można przeglądać w kilku trybach widoku (ikony, lista, szczegóły). Tryb szczegółowy zawiera tabelę z informacjami o każdym programie, takimi jak: nazwa, rozmiar na dysku, wersja, data instalacji, producent, strona domowa, komentarz. Menu kontekstowe modułu, wywoływane po kliknięciu prawym przyciskiem myszki na danym programie, pozwala na uruchomienie procesu deinstalacyjnego (w tym w trybie wymuszonym), odnalezienie kluczy rejestru powiązanych z aplikacją, otworzenie folderu nadrzędnego programu, a także wyszukanie informacji o danym oprogramowaniu w Google czy witrynie producenta (linki do strony główna programu, strony z pomocą online, strony aktualizacji).

Interfejs graficzny Revo Uninstaller jest dość przyjemny dla oka i wygodny w obsłudze. Mniej doświadczeni użytkownicy szybko opanują podstawowe zasady korzystania z narzędzia. Poprzez menu Pomoc można otworzyć instrukcję w formacie PDF, poza tym zbiór informacji i porad zamieszczono w witrynie producenta. Zarówno PDF, jak i inne informacje są dostępne w języku angielskim.

Uwaga!
Dostępna jest także bardziej funkcjonalna, płatna wersja narzędzia - Revo Uninstaller Pro. Za pomocą witryny producenta można przejrzeć różnice pomiędzy obiema wersjami, a także nabyć licencję na wydanie Pro.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (181 głosów)

Strefa Download programu
Revo UninstallerRevo Uninstaller 2.4.5
Wersja stabilna
6.64 MB | 2023-06-06
przejdź
Revo Uninstaller Portable
Wersja przenośna, niewymagająca instalacji

Ilość pobrań: 138519 | W tym miesiącu: 29 | W poprzednim miesiącu: 32

Komentarze (39)
Revo Uninstaller
avatararrow
~Don Pedro.13 | 2016.07.10 11:52
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Teraz już wiem bo przetestowałem oba .Ten darmowy nie wykracza poza funkcję którą mam na stałe w Windowsie tzn. dodaj i usuń programy ,więc aby nie dublować podobnego działania wybieram płatny Revo Uninstaler Pro . Owszem ten darmowy usunie dokładniej te obecne na pulpicie programy ale te dawniejsze które były odinstalowane w sposób tradycyjny lub źle odinstalowane - po wpisaniu nie znajdzie i nie usunie bo jest darmowy . Revo Pro kupiłem i jestem zadowolony - usuwa także te niewidoczne programy , prosty dla myślących logicznie i skuteczny i dlatego najlepszy z płatnych .Warto wydać roczną niezbyt dużą sumkę aby mieć program do usuwania pozostałości i resztek z programów tych dawnych i obecnych lub niechcianych dodatków .Kto często instaluje coś i odinstalowuje ,jest aktywny przy komputerze ,dużo gra czy ściąga z tego programu będzie zadowolony .Proszę mi wierzyć wydawało mi się ,że nie mam nic zbędnego i zamulającego na komputerze a on znalazł mi sporo kluczy , wpisów rejestru ,plików ,aplikacji nawet śladowe ilości .
Revo Uninstaller 1.95
avatararrow
tele02 | 2016.06.17 11:36
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
@~Don. Pedro.13

Użyję motoryzacyjnego porównania;

Dodaj/Usuń programy > Trabant
Revo Uninstaller 1.95 > stary Volkswagen
Revo Uninstaller Pro 3.1.6 > BMW
Revo Uninstaller 1.95
avatararrow
~Don. Pedro.13 | 2016.06.16 18:56
-3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Mam pytanie konkretne - czy robi ten darmowy faktycznie więcej niż tylko dodaj i usuń programy ? Pytam się dlatego bo nie potrzebuję gadżetu bo ładnie wygląda a jak wiadomo taką funkcję dodaj i usuń ma w sobie Windows .Nie pytam się o wersję pro która jak wiem wyszukiwała programy , dodatki i pozostałości resztkowe po nich a szczególnie tych których nie ma na pulpicie - bo wiem .Ponadto mam nauczkę gdy ściągałem podobne programy to instalowały się różne dodatki ,atrakcje które w danej chwili nie potrzebowałem i nie mogłem się pozbyć programami darmowymi .
Revo Uninstaller 1.95
avatararrow
tele02 | 2015.11.21 22:59
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
@-wszyscy
Nie wypisujcie głupot !,
'Revo Uninstaler 1.95' - to tylko "NAMIASTKA" działania (możliwości)
programu 'Revo Uninstaller Pro 3.1.4' !.
Revo Uninstaller 1.95
avatararrow
~sido | 2015.11.20 14:57
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
bardzo go sobie chwalę . Polecam
Revo Uninstaller 1.95
avatararrow
tele02 | 2015.04.09 22:41
-2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
@~luk | 2015.03.31 23:01
Polecam "uzupełnić o 'CleanMyPC'" > sprawdź lecz UWAŻNIE.
Revo Uninstaller 1.95
avatararrow
~luk | 2015.03.31 23:01
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Używam od lat. Nie jestem w stanie ocenić, jak dokładnie czyści, ale czasem, po standardowym usunięciu, pokazuje pozostawione ponad 1000 śmieci i je usuwa. Natomiast, co do zawieszania się, to nie stwierdzam. Używam go na totalnym luzie, zawsze w opcji, która wykrywa maksymalną ilość śmiecia. Usuwam wszystko, co pokaże i wszystko gra. Zatrzymywania się w fazie 'Szukanie pozostawionych elementów' (jak ktoś pisał) może być skutkiem włączania się firmowych deinstalatorów usuwanych programów - kontrolujcie, jakie okienka macie gdzieś zminiaturyzowane.
Revo Uninstaller 1.95
avatararrow
~max | 2015.02.10 18:35
-2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program miałem w pro 6 miesięcy na początku ok, ale jak programów zrobiło się więcej zaczynały sie jazdy(zawiechy, zamulanie i pozostawiał mi nawet śmieci. jednym słowem KUPA! Teraz mam Uninstall Tool(pro) i juz nigdy na inny nie zmienię Polecam Uninstall Tool!..
Revo Uninstaller 1.95
avatararrow
~Vintyg | 2014.10.06 11:30
-4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Zbyt często zawiesza się w fazie 'Szukanie pozostawionych elementów'. Jest to na tyle powtarzalne, że chyba zrezygnuję z używania tego programu.
Revo Uninstaller 1.95
avatararrow
~fira | 2014.06.17 20:07
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Jestem z niego bardzo zadowolony. Ma wiele funkcji co jak na darmowy program jest cenne. Sprawuje się elegancko i w niczym nie przeszkadza. Taki cichy pożyteczny pomocnik. Wielka szkoda, ze nie ma wersji 64 - bit.
Revo Uninstaller 1.95
avatararrow
dzidzia | 2014.03.10 08:13
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Cesarz wśrod usuwaczy ,kłaniam się nisko
Revo Uninstaller 1.95
avatararrow
~sssnaki | 2014.02.22 08:03
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
..nie ma na liście np. "SlimCleaner Plus", pokazuje 136, a systemowy 179
Revo Uninstaller 1.95
avatararrow
~Mielonka | 2014.02.01 14:53
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Dzieki, pomogl wyrzucić mi Vipra Antyvirus, co sam byl jakims trolem i nie chcial sie odczepic, jak rzep koziej dupy. Dzieki i pozdro z krainy cyfrona.
Revo Uninstaller 1.95
avatararrow
~MB | 2013.03.02 15:16
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
REVOLACYJNY program. Z Symantekiem rozprawił się w 5 min. Dedykowane narzędzie Symanteka nie dało rady. Polecam REVO !!!
Revo Uninstaller 1.94
jacek | Komentarz został wyminusowany | wyświetl
avatararrow
~pioterdd | 2012.12.01 12:50
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
polecam wszystkim! super programik! oczywiście trzeba go używać z głową!
Revo Uninstaller 1.94
avatararrow
~Paul86 | 2012.10.17 19:57
-6 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Niestety nie poradził sobie z usunięciem StopZilla.
Revo Uninstaller 1.94
avatararrow
~ajottoja | 2012.09.12 15:12
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Doskonały program: prosty w obsłudze, czyści dogłębnie (wreszcie usunąłem AVG, którego nie mogłem usunąć czyszcząc rejestr) - komputerek śmiga teraz aż miło. Gorąco polecam.
Revo Uninstaller 1.94
avatararrow
~plusik | 2012.06.04 15:58
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
pobrałem ten programik dorzuciłem jeszcze tune up'a i mój pecet jest w zankomitej formie ;d
Revo Uninstaller 1.94
avatararrow
~sen | 2012.05.15 10:46
-2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Redakcjo :) Jest już 1,94.
Revo Uninstaller 1.93
avatararrow
~jasiek | 2011.07.27 08:44
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ten programik jest fajny,Komputer odzyskal kondycje.Do niego dolaczylem win utilities,eusin free registry cleaner i revo unistaler.Programy pobralem z Waszej strony i spisuja sie znakomicie.kompo na mozilli 5.0 smiga jak sie patrzy.Pozdrawiam.
avatararrow
~67Suchy | 2011.04.15 14:15
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Świetny i dokładny program.
avatararrow
~P | 2011.04.12 10:23
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Bardzo dobry program, poradził sobie, gdy komputer się całkowicie zawiesił przez program "Flircik" - lepiej tego nie ściągajcie. Uratował mój komputer przed formatowaniem dysku i moje dokumenty, które były bezcenne!
avatararrow
~Krzyżak | 2011.03.18 23:32
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
poldi394 głupotki Wać Pan gadasz, nadal jest darmowy. Wersja PRO jest płatna, a ta tutaj jest FREEWARE.
avatararrow
~poldi394 | 2011.03.18 23:19
-2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Już przestał być darmowy - pobranie jest darmowe,ale potem żeby zadziałał już płatny.
avatararrow
~DEMONxPL | 2010.07.03 14:09
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Bardzo dobry program.używam go już 1 rok i nie narzekam.oczywiście trzeba uważać co się usuwa żeby przypadkowo nie skasować plików dll których się nie chce.zalecam patrzyć co jest zaznaczone przed usunięciem.
avatararrow
~PasjonatLeonaWachholza | 2010.04.15 16:44
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Trzeba uważać,co się usuwa.
Usuwasz te elementy,które Revo wytłuszczy.
Ewentualnie pozostawiasz te elementy,które chcesz mieć nadal -np.wskazane na dysku c w danym folderze-przykład odinstalowanie Nexus Radio-tak.Lecz już nie pozwoliłem jemu usunąć kolekcji z muzyką,która była nagrana poprzez ten program.
Dla mnie program ok.
avatararrow
~Alkreni | 2010.02.01 11:51
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Wg mnie to dobry program. Wiele programów pozostawia różne śmieci po sobie na dysku, a on przy ich usuwaniu czyści również i je. Bardzo łatwy w obsłudze.
avatararrow
~ostrzegam | 2010.01.02 04:33
-2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
na jednym z portali można poczytać wypowiedzi kilku załamanych użytkowników tego nibyprogramu a wiec uwazajcie i sprawdzcie dobrze w googlowni znim go użyjecie -masakra
avatararrow
~PasjonatLeonaWachholza | 2009.12.19 20:04
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Świetny program.Potrafi usunąć i posprzątać to,co pozostawiają inne tego typu programy.
Szybki i skuteczny.
left1 red
12
red blue