w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 221
Wszystkich postów: 904443
Wszystkich tematów: 127563

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6656 dni
pl

Revo Uninstaller Pro 4.4.2


Revo Uninstaller Pro jest oparty na jego darmowym odpowiedniku. Wersja Pro zawiera kilka dodatkowych opcji. Podstawowe funkcje programu to przede wszystkim deinstalator programów, narzędzie pozwalające usunąć pozostałości po odinstalowanych programach, monitor instalacji w czasie rzeczywistym, system kopi zapasowej na kilku poziomach, narzędzie do czyszczenia różnych „śmieci”, narzędzie do zarządzania systemem Windows czy menedżer autostartu. Do tej długiej listy dochodzi jeszcze narzędzie do oczyszczania plików tworzonych przez przeglądarki internetowe czy pakiet Microsoft Office.
Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (44 głosów)

Strefa Download programu
Revo Uninstaller ProRevo Uninstaller Pro 4.4.2
Wersja stabilna
15.7 MB | 2021-03-04

Ilość pobrań: 10909 | W tym miesiącu: 32 | W poprzednim miesiącu: 73

Komentarze (4)
Revo Uninstaller Pro
avatararrow
~lirykon.90. | 2016.06.17 10:20
8 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ten darmowy nie ma takich możliwości i potencjału jak wersja płatna .Uważam ,że Revo Uninstaller Pro jest najlepszy z najlepszych dla mało zaawansowanych jak i dla znawców komputera w stopniu większym .Doskonale usuwa pozostałości po programach i dodatkach także tych niewidocznych na pulpicie i wkraczając dokładniej poza zakres dodaj i usuń . Jeżeli chodzi o odinstalowanie programu jest dołączony do niego deinstalator .Być może przedmówca usuwał go innymi metodami niż zalecone przez producenta lub niektóre jego składniki i dlatego miał problem z usunięciem go np. tak jakby nie istniał w systemie . Wersja płatna Pro jest warta bezpieczeństwa komputera i dla tych którzy dużo ściągają ,grają ,aranżują nowe programy i dodatki ,są aktywni przy komputerze ,instalują , odinstalowują nietrafione czy niechciane a niektóre zakamuflowane razem z programem itd.Wniosek te bezpłatne nie spełniły moich oczekiwaniach . Dodatkowo niektóre dodatkowo ściągały mi dodatki i reklamy produktów których w danej chwili nie chciałem a później trudno było je odinstalować z korzeniami ! Revo Uninstaller Pro instaluje to czego oczekujesz i nic zbędnego ,wymuszonego czy dodatkowego coś przy okazji z robaków ,szkodników .
Revo Uninstaller Pro 3.1.6
avatararrow
~Tadeusz | 2016.05.22 13:07
-8 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Czy ktoś doradzi jak ten program odinstalować ponieważ rutynowe i tradycyjne metody go nie mogą odinstalować ?Co ciekawe usadowił się w panelu sterowania we wszystkich elementach w " Dostosuj ustawienia komputera ". Liczę ,że gdy minie wersja testowa 30 dni to pozwoli się usunąć. Nie wypowiadam się na temat jego jakości choć czytam ,że jest jeden z najlepszych tego typu do usuwania .
Revo Uninstaller Pro 3.1.6
avatararrow
~Netarra | 2015.11.04 09:36
4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Komentarz poprzednika, to jeden z głupszych komentarzy jaki czytałem w necie.
Revo Uninstaller Pro 3.1.4
avatararrow
~arcadi | 2010.03.15 17:24
-8 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Prawie niczym nie różni się od darmowego odpowiednika,poza niektórymi funkcjami.