w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 263
Wszystkich postów: 904355
Wszystkich tematów: 127535

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6562 dni

Mirekusoft Install Monitor 2.0.284


Mirekusoft Install Monitor to rozbudowany program do usuwania z systemu operacyjnego zbędnego oprogramowania. Aplikacja umożliwia całkowitą dezinstalację poszczególnych komponentów znajdujących się na dysku twardym. Będzie przydatna także w sytuacjach, w której zawodzą standardowe rozwiązania, takie jak panele "Programy i funkcje", "Dodaj/usuń programy".

Narzędzie posiada dosyć standardowy interfejs użytkownika. W głównym oknie znajdziemy listę wszystkich programów - każda pozycja opatrzona jest ikonką i dodatkowymi parametrami, takimi jak: pełna nazwa, producent, data instalacji, rozmiar zajmowany na dysku i w rejestrze, adresy stron internetowych, numer wersji. W spisie mogą być także wyświetlone pozycje ukryte oraz systemowe (poprawki i aktualizacje). Odpowiednią opcję znajdziemy w menu głównym, dostępnym po naciśnięciu lewego klawisza Alt.

Proces usuwania danych możemy rozpocząć za pomocą przycisku "Uninstall". Narzędzie zajmuje się czyszczeniem wszystkich pozostałości po oprogramowaniu - łącznie z wpisami rejestru i danymi tymczasowymi. W razie potrzeby, możemy zapoznać się z raportem dotyczącym komponentów powiązanych z wybranym programem.

Ważną funkcją Mirekusoft Install Monitor jest monitorowanie procesów i plików uruchamianych przez poszczególne aplikacje. Moduł "Startup" może przydać się do śledzenia podejrzanych zachowań (charakterystyczne dla spyware i innych rodzajów niebezpiecznych programów). Narzędzie posiada funkcjonalną wyszukiwarkę wpisów z możliwością filtrowania danych według daty, nazwy czy składników. Aplikacja pozwala także na szybkie otwieranie edytora rejestru lub Eksploratora Windows, wyszukiwanie danych w Internecie czy pobieranie danych o oknach.

Mirekusoft Install Monitor jest dostępne bezpłatnie do użytku domowego. W przypadku wykorzystywania aplikacji w zastosowaniach komercyjnych, należy skontaktować się z producentem.

Wymagania!
Użytkownicy systemu Windows XP muszą skorzystać z dedykowanego instalatora, który pobierzemy z oficjalnej strony produktu: wersja 2.0 dla XP .

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Mirekusoft Install MonitorMirekusoft Install Monitor 2.0.284
Wersja stabilna 32-bitowa
2.72 MB | 2013-02-26
Mirekusoft Install Monitor 2.0.284
Wersja stabilna 64-bitowa
3.27 MB | 2013-02-26

Ilość pobrań: 341 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Mirekusoft Install Monitor