w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 509
Wszystkich postów: 937966
Wszystkich tematów: 138466

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7806 dni

Adobe Shockwave Player Uninstaller 12.3.5.205


Adobe Shockwave Player Uninstaller to deinstalator popularnego oprogramowania Adobe Shockwave Player, wykorzystywanego m.in. w grach 3D online, prezentacjach, a także w aplikacjach edukacyjnych. Program usunie z każdej przeglądarki (oczywiście także z zainstalowanych programów) wszystkie wersje Shockwave Playera, poczynając od najnowszej, aż do tych najstarszych.

Uninstaller przyda się np., gdy z jakiegoś powodu oprogramowanie przestało działać lub funkcjonuje nieprawidłowo, a zwykłe odinstalowywanie i kolejne instalacje nie pomagają w rozwiązaniu problemu. Deinstalator usuwa wszystkie ustawienia Shockwave Playera, więc niekiedy należy zabezpieczyć np. stany gier i inne ważne dla nas pliki (jeżeli nie są przechowywane na serwerze gry itp.). Niestety, użytkownik w tym wypadku jest zdany tylko na siebie i musi zrobić to manualnie. Informacje o domyślnych lokacjach plików Shockwave Playera można znaleźć już po krótkim wyszukiwaniu w Google.

Uwaga!
Po uruchomieniu pobranego pliku i wyborze języka, należy cierpliwie odczekać, aż pojawi się właściwe okno umożliwiające deinstalację.
Należy uważać, gdyż narzędzie usuwa wszystkie ustawienia Adobe Shockwave Player, co może wiązać się np. z utratą stanów gier.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (4 głosów)

Strefa Download programu
Adobe Shockwave Player UninstallerAdobe Shockwave Player Uninstaller 12.3.5.205
Wersja stabilna
0.19 MB | 2019-03-26

Ilość pobrań: 1714 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (1)
Adobe Shockwave Player Uninstaller
avatararrow
Garu | 2016.09.29 19:19
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Shockwave można odinstalować tym programem. Nawet czysto odinstaluje.
Jednak instalator shockwave flash player instaluje odrębną aplikację, dewelopera adobe i szpiega, co należy odinstalować osobno - program swMSM.

Nawet, jeśli adobe shockwave player jest zainstalowane i dobrze działa, można bez obawy odinstalować swMSM, żeby pozbyć się szpiega i dewelopera.
Adobe Shockwave Player Uninstaller 12.2.5.195