w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 262
Wszystkich postów: 904747
Wszystkich tematów: 127660

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7133 dni

AOL Removal Tool 0.61


AOL Removal Tool to program do usuwania niechcianego oprogramowania z rodziny AOL. W jej skład wchodzą reklamowe paski wyszukiwarek do przeglądarek, reklamy pulpitu oraz wiele innych małych aplikacji, które bardzo łatwo zainstalować przypadkiem na komputerze, jednak dużo trudniej usunąć, przynajmniej w przypadku wykorzystania standardowych narzędzi dezinstalacji. Opisywany program w kilka chwil zbierze niezbędne informacje o zainstalowanych na komputerze użytkownika programach, a następnie automatycznie podejmie próbę usuwania niechcianych w tym przypadku programów AOL.

Obsługa programu jest przy tym bardzo prosta. Po uruchomieniu dostajemy do akceptacji kilka zdań przestrogi, w których producent zastrzega, iż nie gwarantuje stuprocentowej skuteczności programu i użytkujemy go na własną odpowiedzialność. Po zaakceptowaniu tych warunków, aplikacja wyświetla kolejne okienko, które jest w zasadzie dużym czytnikiem tworzonego na bieżąco logu z pracy programu. Naciśnięcie jedynego dostępnego przycisku startu, które następnie musi zostać potwierdzone w wyskakującym okienku, uruchomi proces analizy i usuwania oprogramowania AOL. Na tym etapie pozostaje nam tylko czekać na wyniki pracy aplikacji, ponieważ nie mamy żadnego wpływu na sposób jej działania.

Po zakończonym procesie usuwania, program wyświetla stosowny komunikat, jednocześnie proponując podjęcie próby usuwania dodatkowych danych, które mogły zostać pozostawione przez usunięte aplikacje. Gdy ten proces zostanie zakończony, z całej pracy zostanie utworzony tekstowy log, który zapisywany jest na pulpicie komputera. Ostatnią opcją jest możliwość jego wysłania do producentów, co ma przyczynić się do dalszego ulepszania programu.

Uwaga!
Producent programu zaznacza, że korzystamy z niego wyłącznie na własną odpowiedzialność.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
AOL Removal ToolAOL Removal Tool 0.61
Wersja stabilna
1.45 MB | 2020-02-13

Ilość pobrań: 123 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
AOL Removal Tool