w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 364
Wszystkich postów: 938486
Wszystkich tematów: 138719

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7811 dni

Ultra Adware Killer 10.9.1.0


Ultra Adware Killer to program do automatycznego wykrywania oraz usuwania wszelkiego oprogramowania reklamowego z komputera i przeglądarek internetowych. Skupia się przede wszystkim na wykrywaniu niechcianych stron domowych, pasków narzędzi, przekierowań czy innych elementów, które zazwyczaj przypadkowo doinstalowywane są przez użytkowników do swoich przeglądarek. Aplikacja działa szybko i bezpiecznie; przed samym usuwaniem plików, które trzeba najpierw ręcznie potwierdzić, tworzony jest punkt przywracania systemu, co pozwoli w razie ewentualnych komplikacji bezproblemowo przywrócić stan komputera sprzed operacji usuwania danych.

Program jest przy tym bardzo prosty w obsłudze. Po uruchomieniu wystarczy w lewej części interfejsu wybrać przycisk skanowania, by automatycznie przeskanowane zostały obsługiwane programy pod katem reklamowych dodatków. Operacja ta wymaga zamkniętych przeglądarek internetowych, ale w razie potrzeby aplikacja samoczynnie zamknie odpowiednie programy, o czym zostaniemy w odpowiednim momencie uprzedzeni. Skanowanie trwa co najwyżej kilka minut, a jego wyniki są na bieżąco prezentowane w głównym obszarze roboczym, gdzie podzielone są ze względu na lokalizacje, w których zostały znalezione. Podczas skanowania cały czas mamy też podgląd na pasek postępu, co pozwoli łatwiej przewidzieć, kiedy program będzie gotowy do dalszej pracy.

Po wykryciu wszystkich dodatków i aplikacji uznanych za reklamowe i niechciane, kolejnym przyciskiem z lewej strony ekranu możemy uruchomić ich usuwanie. Jak wspomniano na początku, poprzedzone jest to utworzeniem punktu przywracania systemu, a mimo to proces ten jest zauważalnie szybszy, niż samo skanowanie. Na koniec niezbędne jest ponowne uruchomienie komputera. Wykorzystanie programu jest skuteczne, a przede wszystkim bardzo proste i szybkie.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (28 głosów)

Strefa Download programu
Ultra Adware KillerUltra Adware Killer 10.9.1.0
Wersja stabilna 32-bitowa
16.8 MB | 2024-06-02
Ultra Adware Killer 10.9.1.0
Wersja stabilna 64-bitowa
16.8 MB | 2024-06-02

Ilość pobrań: 5549 | W tym miesiącu: 19 | W poprzednim miesiącu: 23

Komentarze (3)
Ultra Adware Killer
avatararrow
~Pan Kocięba | 2016.04.04 19:24
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Do 'andrzejjajo'..... Jesteś wyrazicielem opinii ogółu. Brawo TY !!!
Aplikacja bez wodotrysków, ale sprawdza się i warto jej zaufać.
Ultra Adware Killer 4.2.1.0
avatararrow
andrzejjajko | 2015.03.19 14:49
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ja by chciał taki program by się włączał automatycznie z windowsem i wspomagał antywirusa
Ultra Adware Killer 1.5.0.0
Krzysztof | Komentarz został wyminusowany | wyświetl