w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 441
Wszystkich postów: 947080
Wszystkich tematów: 141648

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7839 dni

Antivirus Remover 2.35


Antivirus Remover to program pozwalający w wyjątkowo szybki sposób pobrać z Internetu niezbędne oprogramowanie, dzięki któremu odinstalujemy z naszego komputera jeden z 35 programów antywirusowych wielu producentów. Na liście znajdują się zarówno wyjątkowo popularne (na przykład Avast, AVG, G-Data, F-secure, Kaspersky, Norton, Panda), jak i mniej znane aplikacje, takie jak Webroot, Norman czy eScan.

Program stanowi świetne rozwiązanie na przykład dla osób, które często zmieniają pakiety zabezpieczające lub na potrzeby różnych aplikacji zamiennie korzystają z kilku różnych programów. Antivirus Remover pozwoli zaoszczędzić sporo czasu, który normalnie musielibyśmy poświęcić na wyszukanie w sieci odpowiedniego narzędzia odinstalowującego aplikację. Program nie tylko prezentuje listę odpowiednich linków do programów dedykowanych danym antywirusowym, ale pozwala również bezpośrednio je pobrać, oferując szybki transfer i wygodną możliwość wyboru, gdzie ma zostać zapisany pobierany plik.

Antivirus Remover należy traktować przede wszystkim jako program wyjątkowo wygodny i funkcjonalny. Nie znajdziemy w nim szczególnie atrakcyjnego interfejsu, wyszukanej obsługi czy możliwości personalizacji wyglądu prezentowanej listy; z drugiej strony w na tyle praktycznym programie tego typu opcje byłyby po prostu zbędne. Nie należy jednak zapominać, iż prace nad programem nie zostały zaniechane; producent nieustannie nad nim pracuje, prezentując kolejne wersje udoskonalające funkcjonalność i detale związane z wygodą obsługi.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3 (10 głosów)

Strefa Download programu
Antivirus RemoverAntivirus Remover 2.35
Wersja stabilna
0.83 MB | 2015-06-14

Ilość pobrań: 1547 | W tym miesiącu: 7 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Antivirus Remover