w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 229
Wszystkich postów: 904747
Wszystkich tematów: 127660

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7133 dni

SuperFish Removal Tool 1.0.8.0


SuperFish Removal Tool to oficjalny program oferowany przez Lenovo do usuwania oprogramowania SuperFish, które instalowane było fabrycznie na niektórych notebookach tej firmy. Jak się okazuje, po pewnym czasie producent sam proponuje odinstalowanie tego kontrowersyjnego oprogramowania (uznawanego za reklamowe lub szpiegowskie), jak również wszystkich jego licencji i danych z komputera. Choć problem powinien dotyczyć stosunkowo niewielkiej grupy użytkowników (producent zapewnia, iż aplikacja SuperFish instalowana była jedynie na niektórych urządzeniach w bardzo krótkim okresie produkcji), godnym uznania jest, że jego rozwiązaniem zajął się sam producent.

Opisywane oprogramowanie jest bardzo proste w obsłudze i pozwoli za naciśnięciem dosłownie jednego przycisku pomóc, nawet najmniej doświadczonemu użytkownikowi komputera, pozbyć się z jego dysku szkodliwego oprogramowania, przed którym przestrzega Lenovo. Po uruchomieniu aplikacji, proszeni jesteśmy jedynie o zamknięcie wszystkich przeglądarek internetowych przed kontynuowaniem, a następnie naciśnięcie jedynego dostępnego w okienku przycisku. Wszystkie czynności usuwania wykonywane są w pełni automatycznie. Oprogramowanie skanuje kolejne obszary, które mogły być nadpisane przez SuperFish (dane aplikacji, licencje, itp.), kolejno je usuwając, jeśli zostaną wykryte.

Warto zauważyć, iż cały proces jest nie tylko bardzo prosty, ale także szybki. Dzięki temu żaden użytkownik, który czuje się poszkodowany przez oprogramowanie SuperFish, nie powinien obawiać się wykorzystania opisywanego narzędzia, które w kilka chwil pozwoli pozbyć się uciążliwego problemu niechcianego oprogramowania zainstalowanego fabrycznie przez Lenovo.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: GNU GPL (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
SuperFish Removal ToolSuperFish Removal Tool 1.0.8.0
Wersja stabilna
3.14 MB | 2015-04-28

Ilość pobrań: 422 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 5

Komentarze (0)
SuperFish Removal Tool