w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 156
Wszystkich postów: 922522
Wszystkich tematów: 133817

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7704 dni

Bitdefender 2017 Uninstall Tool 1.0


Bitdefender 2017 Uninstall Tool to oficjalne narzędzie firmy Bitdefender, które ułatwi całkowite usunięcie z komputera pozostałości po oprogramowaniu antywirusowym Bitdefender. Obsługiwane są wszystkie produkty z serii 2017, począwszy do podstawowego antywirusa do pełnego pakietu. Aplikacja pozwala na całkowitą dezinstalację w taki sposób, aby na komputerze nie pozostały żadne pliki, które wcześniej funkcjonowały wraz z programem zabezpieczającym.

Aplikacja jest przy tym bardzo prosta w obsłudze. Została stworzona w formie kreatora, wobec czego nie sposób się pomylić, szczególnie, że do wyboru użytkownik ma w zasadzie i tak tylko jeden przycisk – uruchamiający proces usuwania programu. Choć opisywana aplikacja składa się ostatecznie z trzech ekranów, cały proces jest automatyczny i nie wymaga od użytkownika praktycznie żadnego zaangażowania. Podczas procesu dezinstalacji, analizowane są ścieżki, w których normalnie zainstalowany jest produkt bezpieczeństwa Bitdefender. O postępie prac informowani jesteśmy przy pomocy paska postępu na ekranie, który przy okazji wyświetla informację procentową. Warto pozostać przy komputerze na czas przeprowadzania operacji, ponieważ program może poprosić nas o odblokowanie dostępu do wybranych połączeń sieciowych, co odbędzie się poprzez systemowe okienko Windowsa. Konieczne będzie wtedy wyrażenie zgody na połączenie.

Sumarycznie cały proces usuwania oprogramowania na tle rozwiązań konkurencyjnych nie trwa bardzo długo. Należy jednak wziąć poprawkę, że czas będzie zależny od konkretnych przypadków.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (8 głosów)

Strefa Download programu
Bitdefender 2017 Uninstall ToolBitdefender 2017 Uninstall Tool 1.0
Wersja stabilna
21.3 MB | 2017-03-11

Ilość pobrań: 257 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Bitdefender 2017 Uninstall Tool