w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 247
Wszystkich postów: 904747
Wszystkich tematów: 127660

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7133 dni

F-Secure Uninstallation Tool 3.0.2780


F-Secure Uninstallation Tool to oficjalne narzędzie do usuwania z komputera aktywnych instalacji produktów ochrony komputera firmy F-Secure. Aplikacja skutecznie odinstaluje wszystkie antywirusy i zapory sieciowe, czyszcząc również adekwatne wpisy w rejestrze, aby po programach nie został w komputerze najmniejszy ślad. Cały proces jest w pełni zautomatyzowany, przez co z programu bez problemu mogą korzystać również osoby z niewielkim doświadczeniem przy komputerze.

Podczas uruchamiania programu konieczne jest zaakceptowanie umowy licencyjnej. Następnie przeniesieni zostaniemy do estetycznego interfejsu graficznego, gdzie na pierwszym ekranie dostępne są dwa przyciski: jeden uruchomi proces usuwania produktów F-Secure, drugi natomiast pozwoli jeszcze na tym etapie anulować wszystkie działania. Jeśli zdecydujemy się rozpocząć proces usuwania instalacji, nie będzie go już można przerwać, aż do czasu ukończenia. Aplikacja wyświetla kolejny ekran, na którym informuje o wykonywanych działaniach. Niestety nie prognozuje przy tym postępu, ani czasu do końca operacji, a może ona trwać dłuższą chwilę (nawet kilka minut). Najlepiej będzie zatem uzbroić się w cierpliwość i czekać do zakończenia wszystkich działań.

Na koniec wyświetlony zostanie ostatni z ekranów, który poinformuje o skutecznym odinstalowaniu wszystkich produktów F-Secure. Aby dopełnić całego procesu, konieczne będzie ponowne uruchomienie komputera – aplikacja sama to zaproponuje, ale wykonanie tego w tym momencie nie jest niezbędne – komputer można zrestartować również w innym terminie.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (8 głosów)

Strefa Download programu
F-Secure Uninstallation ToolF-Secure Uninstallation Tool 3.0.2780
Wersja stabilna
1.3 MB | 2017-02-03

Ilość pobrań: 166 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 7

Komentarze (0)
F-Secure Uninstallation Tool