w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 273
Wszystkich postów: 927678
Wszystkich tematów: 135675

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7748 dni

Dr.Web Antivirus Remover 12.6.1.5030


Dr.Web Antivirus Remover to wyjątkowo prosty i nieduży program pozwalający skutecznie odinstalować z komputera wszystkie ślady obecności na nim oprogramowania antywirusowego Dr.Web. Jest świetnym rozwiązaniem dla osób stojących przed instalacją innego pakietu zabezpieczającego, którego instalator wykrywa obecność programu Dr.Web nawet wtedy, kiedy usunęliśmy go już standardową metodą, wykorzystując systemowy deinstalator.

Obsługa programu jest bardzo prosta i sprowadza się do dwóch czynności. W celach bezpieczeństwa zaraz po uruchomieniu, konieczne jest najpierw uzupełnienie pola z tekstem, który wyświetlany jest w formie krzywych grafik (zabezpieczenie znane jest internautom jako Captcha). W ramach ułatwienia obsługi oraz dostosowania programu dla wielu osób, możliwe jest również odczytanie znaków przez syntezator. Później pozostaje już tylko aktywacja deinstalacji. Program przeprowadza cały proces w pełni automatycznie, na końcu informując o konieczności restartu komputera w celu pomyślnego zakończenia tego etapu pracy. Nie wliczając czasu koniecznego na ponowne uruchomienie systemu, działanie programu należy uznać za bardzo szybkie i sprawne. Jest on przy tym bardzo "lekki" dla podzespołów, nie obciążając nadmiernie jednostki obliczeniowej czy pamięci operacyjnej.

Problem pozostałości plików po deinstalacji bardzo często dotyczy pakietów zabezpieczających komputer przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem, ponieważ aplikacje tego typu najczęściej ingerują również w rejestr oraz inne lokalizacje z plikami zabezpieczonymi. Dr.Web Antivirus Remover to skuteczne rozwiązanie pozwalające pozbyć się wszystkich takich śladów.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.4 (7 głosów)

Strefa Download programu
Dr.Web Antivirus RemoverDr.Web Antivirus Remover 12.6.1.5030
Wersja stabilna
1.06 MB | 2022-09-11

Ilość pobrań: 631 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Dr.Web Antivirus Remover