w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 301
Wszystkich postów: 926940
Wszystkich tematów: 135543

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7744 dni

USB Device Tree Viewer 4.2.1.0


USB Device Tree Viewer (program znany również pod nazwą UsbTreeView) to proste narzędzie, które umożliwia wyświetlanie szczegółowych informacji o urządzeniach podpiętych do interfejsu USB naszego komputera. Dodatkowo wszystkie urządzenia prezentowane są na czytelnej liście tworzącej strukturę drzewiastą, dzięki czemu użytkownik może odczytać informacje, do której magistrali wpięte jest konkretne urządzenie.

Wyświetlane dane zawierają między innymi takie informacje, jak dokładne adresy pamięci poświęconej obsłudze danego urządzenia, ilością prądu, które przekazywane są konkretnym gniazdom USB czy kody ewentualnych zarejestrowanych błędów. Ciekawą funkcją jest możliwość zmiany stylu czcionki, która prezentuje te informacje. Kontrolować można nie tylko jej krój, ale również kolory. Podobnie edytowalne jest tło.

Wszystkie zgromadzone programem dane można wyeksportować w formie raportu. Może on zawierać szczegóły tylko zaznaczonego portu USB, bądź wszystkie, które udało się odczytać programowi. Stworzony plik zapisywany jest we wskazanej ścieżce w formacie TXT, dzięki czemu do jego odczytu wystarczy zwykły systemowy Notatnik.

Uwaga!
Pobierana paczka archiwum zawiera wersje programu dedykowane zarówno 32-, jak i 64-bitowym systemom operacyjnym. Po jej rozpakowaniu, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (14 głosów)

Strefa Download programu
USB Device Tree ViewerUSB Device Tree Viewer 4.2.1.0
Wersja stabilna 32-bitowa
0.42 MB | 2024-04-08
USB Device Tree Viewer 4.2.1.0
Wersja stabilna 64-bitowa
0.42 MB | 2024-04-08

Ilość pobrań: 4482 | W tym miesiącu: 34 | W poprzednim miesiącu: 49

Komentarze (0)
USB Device Tree Viewer