w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 496
Wszystkich postów: 944647
Wszystkich tematów: 141750

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7842 dni

Mousotron 12.1


Mousotron to widżet pulpitu wyświetlający statystyki korzystania z myszki oraz klawiatury. Informuje użytkownika między innymi o takich danych, jak czas korzystania z komputera, przebyty dystans kursora myszy na pulpicie, ilość przyciśniętych klawiszy klawiatury, aktualna pozycja kursora w pikselach czy prędkość jego poruszania się. Wykrywane są nawet dodatkowe przycisku funkcyjne myszy, których ilość naciśnięć również może być śledzona.

Opisywane narzędzie może dostarczyć użytkownikowi bardzo ciekawych statystyk o sposobie jego wykorzystania urządzeń sterujących komputera. Przyczynić się to może to lepszego zaplanowania czasu oraz odpoczynków podczas pracy przed monitorem. Działanie aplikacji polega na stałym monitorowaniu przyciskanych klawiszy klawiatury i myszy oraz wyświetlanie na bieżąco tych danych na widżecie. Warte uwagi są ustawienia, w których ustawić można wyświetlane jednostki miar (imperialne lub metryczne), a także wprowadzić niezbędną informację o przekątnej naszego ekranu, co w połączeniu z automatycznym odczytem rozdzielczości, da poprawny wynik w wyliczanej prędkości i pokonanej odległości przez kursor. Opcje pozwalają także zadecydować o wyglądzie widżetu w zakresie ilości wyświetlanych informacji, orientacji (poziomej lub pionowej) oraz kolorystyki ramek.

Dodatkowe możliwości dodatku to pozostawanie zawsze na wierzchu, niezależnie od włączonych aplikacji oraz możliwość automatycznego uruchamiania aplikacji wraz ze startem systemu. Podczas pracy program nie zajmuje wiele miejsca w pamięci operacyjnej, więc z powodzeniem można go polecić wszystkim użytkownikom.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (4 głosów)

Strefa Download programu
MousotronMousotron 12.1
Wersja stabilna
1.11 MB | 2017-02-02

Ilość pobrań: 1007 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Mousotron