w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 497
Wszystkich postów: 944642
Wszystkich tematów: 141748

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7842 dni

Killtrojan Syslog 1.44


Killtrojan Syslog to program do szybkiego sporządzania raportu o aktualnie działających w systemie procesach i aplikacjach. W założeniu aplikacja stworzona została po to, by ułatwić użytkownikowi ręczną analizę powstałego raportu, by wykryć ewentualne nieprawidłowości w działaniu systemu, na przykład obecność szkodliwego oprogramowania. Trzeba przyznać, że korzystanie z programu zgodnie z tym założeniem rzeczywiście jest dosyć wygodne. Aplikacja bardzo szybko generuje listę z informacjami o procesach (i nie tylko), którą można jednym przyciskiem wyeksportować do zewnętrznego pliku, aby później na przykład wydrukować czy podzielić się na specjalistycznym forum lub poprosić o poradę znajomego.

Obsługa aplikacji została dostosowana do możliwości osób początkujących. W praktyce przyjdzie nam jedynie zaznaczyć dodatkowe opcje na dolnym pasku (dostępne są trzy ustawienia pozwalające na uwzględnienie w raporcie plików-hostów, dodatkowych informacji oraz usług), a następnie wybranie przycisku generującego raport. Dostępny jest on niemal natychmiastowo, a jego zawartość przeglądać można w okienku aplikacji, gdzie wyświetlany jest on w formie długiego dokumentu podzielonego na sekcje, zgodnie z wcześniejszymi ustawieniami o zawartości dodatkowych danych. Zwróćmy uwagę, iż program automatycznie nie zapisuje powstałego pliku; jeśli chcemy zachować wyniki pracy, musimy to zrobić ręcznie, wbudowaną w aplikację funkcją.

Na koniec warto poświęcić chwilę dostępnym trybom pracy. Normalny sposób generowania raportu pozwoli uzyskać nam czysty plik tekstowy i takie rozwiązanie z pewnością jest czytelniejsze, jeśli chcemy analizować treść raportu we własnym zakresie. Jeśli jednak docelowo chcemy wkleić jego treść na forum, warto skorzystać z drugiej opcji „BBcode Mode”, która stworzy taki sam plik tekstowy, ale z dodatkowymi atrybutami formatującymi treść pod kątem kolorystyki i pogrubienia (w sposób odpowiedni dla składni stosowanej przez większość forów).

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
Killtrojan SyslogKilltrojan Syslog 1.44
Wersja stabilna
0.1 MB | 2015-05-12

Ilość pobrań: 152 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Killtrojan Syslog