w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 484
Wszystkich postów: 944671
Wszystkich tematów: 141753

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7842 dni
pl

Kaspersky Software Updater 2.0.1.65


Kaspersky Software Updater to prosty program do sprawdzania aktualności zainstalowanego oprogramowania na komputerze, który dystrybuowany jest przez znanego i cenionego producenta oprogramowania antywirusowego. Choć producent nie udostępnia szczegółowych informacji o tym, jakie konkretne aplikacje brane są pod uwagę podczas skanowania komputera pod kątem wykrycia nowszych dostępnych wersji, można dotrzeć do informacji, iż program analizuje przede wszystkim najpopularniejsze oprogramowanie, a więc przeglądarki internetowe, sterowniki technologii webowych, itp.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i charakteryzuje się minimalistycznym interfejsem. Choć w programie dostępna jest (w obecnej chwili) tak naprawdę tylko jedna funkcja skanowania i drobne ustawienia, i tak całe okno programu prezentuje się bardzo dobrze, co może zwiastować zamiary rozwijania programu przez producenta (aktualnie dostępna jest jedynie rozwojowa edycja Beta). Aby skorzystać z programu, należy po uruchomieniu wybrać pierwszy przycisk, który rozpocznie skanowanie komputera pod kątem oprogramowania. Operacja ta jest dosyć szybka; naturalnie zależeć może od wielu czynników, ale w większości przypadków nie powinniśmy czekać na wyniki dłużej niż minutę. Po zakończonym skanowaniu, na ekranie wyświetlane są wyniki w formie raportu, który można również przeglądać później z poziomu innej opcji menu głównego.

Jedyną obecnie dostępną w programie opcją w ustawieniach, jest możliwość wybrania częstotliwości automatycznego uruchamiania skanowania (najczęściej codziennie, a najrzadziej co miesiąc). Można również ustawić konkretną godzinę uruchamiania tego procesu.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (8 głosów)

Strefa Download programu
Kaspersky Software UpdaterKaspersky Software Updater 2.0.1.65
Wersja stabilna
2.9 MB | 2018-12-09

Ilość pobrań: 366 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (2)
Kaspersky Software Updater
avatararrow
STOP | 2022.07.12 12:50
2 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Nie korzystam z rosyjskich programów.
Kaspersky Software Updater 2.0.1.65
avatararrow
andrzejjajko | 2016.01.28 19:37
-1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Super fajny i prosty program do aktualizacji programów i wtyczek.
Polecam.
Kaspersky Software Updater 1.5.1.202 Beta