w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 497
Wszystkich postów: 944642
Wszystkich tematów: 141748

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7842 dni

SecuritySoftView 1.00


SecuritySoftView to program wyświetlający listę zainstalowanego w systemie oprogramowania antywirusowego wraz ze szczegółowymi informacjami o wersji, producencie oraz aktualności kompilacji. Pozwala w prosty sposób skontrolować stan aplikacji, które odpowiadają w naszym systemie za bezpieczeństwo. Co ważne, jeśli chcemy skorzystać z programu tylko w celach informacyjnych, praktycznie nie wymaga on żadnej obsługi; wystarczy go uruchomić, a odpowiednie informacje zostaną automatycznie zaimportowane na listę wyświetlaną na ekranie.

Aby zyskać dodatkowe informacje o każdej aplikacji, wystarczy dwukrotnie kliknąć na jej wiersz w tabeli: wyświetlone zostanie nowe okienko ze szczegółami. Do bardziej zaawansowanych opcji należy możliwość minimalnej ingerencji w wygląd interfejsu. Pozwoli nam to odróżnić kolejne wpisy na liście, poprzez wyświetlenie krawędzi kolejnych kolumn i wierszy tabeli oraz zamienne kolorowanie tła parzystych i nieparzystych wierszy. Funkcja ta oczywiście jest skuteczna i pozytywnie wpływa na czytelność danych, jednak w praktyce prawdopodobnie mało który użytkownik dysponuje aż taką ilością oprogramowania z dziedziny bezpieczeństwa, by nie był w stanie odczytać wygenerowanej listy bez takiego ułatwienia.

Przydatną możliwością może okazać się generowanie raportów w formie pliku HTML. Tworzone dokumenty są bardzo proste pod względem graficznym, ale wystarczająco czytelne, aby mogły posłużyć do dalszej analizy lub w jako archiwum informacji. Warto dodać, iż w aplikację wbudowano wyszukiwarkę, co pozwoli sprawniej poruszać się po liście wykrytych programów.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
SecuritySoftViewSecuritySoftView 1.00
Wersja stabilna
0.05 MB | 2015-06-06

Ilość pobrań: 135 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
SecuritySoftView