w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 497
Wszystkich postów: 944642
Wszystkich tematów: 141748

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7842 dni
pl

NetConnectChoose 1.07


NetConnectChoose to program, który wyświetla listę wszystkich dostępnych w naszym komputerze kart sieciowych, wraz ze szczegółowymi informacjami na ich temat: aktualną szybkością transferu, liczbą odebranych i wysłanych danych, adresem MAC, przydzielonym adresem IP, czasem połączenia itp. Pozwoli w łatwy sposób skontrolować działanie kart sieciowych, ułatwiając wykrycie ewentualnych problemów, na przykład zaobserwowanie niestabilnej prędkości połączenia.

Program jest bardzo prosty w obsłudze, co dodatkowo ułatwia dostępne dla niego spolszczenie interfejsu. O ile jesteśmy zainteresowani jedynie poznaniem informacji o naszej karcie sieciowej, wystarczy uruchomić program, a wszystkie dane zostaną zaczytane automatycznie. Wykorzystując opcje w menu, mamy możliwość edycji czcionki wyświetlanych informacji, co ciekawe, w bardzo szerokim zakresie rozmiarów oraz krojów. Aby zwiększyć czytelność prezentowanych w tabeli danych (co okaże się przydatne szczególnie wtedy, kiedy dysponujemy kilkoma kartami sieciowymi), dostępna jest opcja wyróżnienia kolorem tła wierszy nieparzystych od parzystych oraz wyświetlenia krawędzi wierszy i kolumn w tabeli. Z kolei, aby wygodniej poruszać się po wszystkich zapisach, w aplikację wbudowano sprawną wyszukiwarkę.

Warto dodać o dostępnym module tworzenia raportów. Są one zapisywane w formacie HTML, którego zawartość to w zasadzie prosta tabela, ale całkowicie czytelna, dzięki czemu może z powodzeniem posłużyć jako materiał archiwizacyjny, bądź do dalszej analizy. Podczas tworzenia raportów, użytkownik ma możliwość wybrania wszystkich lub tylko niektórych kolumn tabeli.

Uwaga!
Po rozpakowaniu pliku archiwum, program nie wymaga instalacji.

Spolszczenie!
Aby uaktywnić język polski interfejsu, należy wypakować plik spolszczenia z pobieranej paczki i umieścić go w folderze, w którym znajduje się aplikacja. Zmiana języka nastąpi automatycznie przy kolejnym uruchomieniu programu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
NetConnectChooseNetConnectChoose 1.07
Wersja stabilna
0.06 MB | 2015-06-07
Spolszczenie do NetConnectChoose

Ilość pobrań: 297 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
NetConnectChoose