w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 186
Wszystkich postów: 904175
Wszystkich tematów: 127464

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6441 dni

Stellar Phoenix Windows Data Recovery 7.0.0.3 Home Edition


Stellar Phoenix Windows Data Recovery to narzędzie do odzyskiwania danych. Program umożliwia przywrócenie plików utraconych w wyniku awarii, formatowania, ataku sieciowego, zarażenia oprogramowaniem malware lub po prostu przypadkowego usunięcia z Kosza. To tylko niektóre z możliwych zastosowań. Aplikacja nadaje się także do przywracania plików z urządzeń mobilnych (telefony komórkowe, smartfony, tablety), pamięci USB, kart SD. Stellar Phoenix współpracuje z następującymi systemami plików: FAT12, FAT16, FAT32, exFAT, NTFS, NTFS5. Jest to jednocześnie jedno z najbardziej skutecznych narzędzi tego typu.

Po uruchomieniu aplikacji, mamy dostęp do dwóch trybów działania. Moduł "Recover Files & Folders", pozwala na odzyskanie plików i katalogów z wybranej partycji. Narzędzie "Search Drive" umożliwia natomiast przywrócenie usuniętych bądź utraconych wolumenów. Po ukończeniu skanowania (może ono potrwać nawet kilkadziesiąt minut - czynnik ten zależy od wydajności komputera i wielkości dysku) uzyskamy dostęp do drzewa plików. Dane zostaną podzielone także według kategorii - opcja ta pozwoli na szybkie przefiltrowanie listy w poszukiwaniu konkretnych rodzajów plików. Udostępniona została również wygodna wyszukiwarka, za pomocą której można szybko znaleźć wpisy o określonych atrybutach (rozmiar, stemple czasowe, nazwa, lokalizacja).

Ciekawą funkcją programu jest także panel do zarządzania rozszerzeniami plików. Użytkownik może przypisać typy danych do kategorii tematycznych (wiadomości e-mail, multimedia, dokumenty, bazy danych, archiwa i inne). Każda z pozycji może zostać opatrzona odpowiednią nazwą i limitem rozmiaru pliku. Opcja jest jednak przeznaczona dla zaawansowanych użytkowników komputera - należy w odpowiednich polach podać przesunięcie (offset) oraz nagłówek pliku zapisany w systemie heksadecymalnym. Dla dociekliwych odbiorców przygotowano także okno z logami systemowymi oraz tryb skanowania głębokiego (dokładniejsze, ale także znacznie bardziej czasochłonne).

Projekt jest dobrze udokumentowany. Na stronie producenta znajdziemy instrukcję obsługi, obszerną bazę odpowiedzi na często zadawane pytania oraz forum wsparcia technicznego.

Ograniczenia!
Stellar Phoenix jest dostępny w wersji demonstracyjnej. Pozwala ona na wykonanie skanowania i podgląd znalezionych plików - niestety nie jest możliwe ich przywrócenie. Aby zlikwidować to ograniczenie należy zakupić kod seryjny.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows NT/2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.2 (5 głosów)

Strefa Download programu
Stellar Phoenix Windows Data RecoveryStellar Phoenix Windows Dat... 7.0.0.3 Home Edition
Wersja stabilna
15.51 MB | 2017-10-11

Ilość pobrań: 667 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Stellar Phoenix Windows Data Recovery