w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 583
Wszystkich postów: 946564
Wszystkich tematów: 141374

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7837 dni
pl

Puran File Recovery 1.2.1


Puran File Recovery to program do odzyskiwania danych z nośników takich jak dyski twarde, dyski zewnętrzne, karty pamięci czy klucze USB. Za pomocą programu w szybki i sprawny sposób przywrócimy pliki, które zostały utracone w wyniku awarii, ataku malware bądź po prostu przypadkowego usunięcia. Aplikacja, podobnie jak inne komponenty wchodzące w skład pakietu Puran Utilities, charakteryzuje się intuicyjnym i dobrze przemyślanym interfejsem użytkownika. Proces odzyskiwania danych składa się z kilku następujących po sobie operacji:

1) Na początku pracy z Puran File Recovery należy uruchomić proces analizy urządzenia. W tym celu zaznaczamy interesujący nas wolumin, a następnie wybieramy metodę skanowania. Pod tym względem, możliwości narzędzia są całkiem pokaźne - do dyspozycji mam cztery tryby (szybki, głęboki, pełny i skonfigurowany przez użytkownika). W przypadku ostatniej metody, identyfikowane będę jedynie pliki o zadanych parametrach (nazwa, rozszerzenie, rozmiar, przesunięcie itd.).

2) Po zakończeniu skanowania, możemy zająć się przeglądaniem i selekcjonowaniem wykrytych plików. Lista może być filtrowania (wyszukiwarka z obsługą masek) oraz sortowania według różnych kryteriów (nazwa, pierwotna lokalizacja, rozmiar pliku, ogólna kondycja danych). Dla ułatwienia, wyniki można wyświetlić w postaci drzewiastej struktury. Przydatne okaże się również okno podglądu, które sprawdza się głównie w przypadku renderowania plików graficznych.

3) Odzyskiwanie danych rozpoczyna się po naciśnięciu na przycisk "Recover". Z menu kontekstowego wybieramy jeden z trzech trybów działania: normalny, przywracanie plików z zachowaniem struktury katalogów oraz przywracanie z zachowaniem limitu wielkości danych.

Program jest dostępny bezpłatnie (licencja freeware). Puran File Recovery może być wykorzystywany zarówno w zastosowaniach niekomercyjnych jak i komercyjnych.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows Me/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.5 (11 głosów)

Strefa Download programu
Puran File RecoveryPuran File Recovery 1.2.1
Wersja stabilna
2.27 MB | 2016-06-16

Ilość pobrań: 4791 | W tym miesiącu: 11 | W poprzednim miesiącu: 9

Komentarze (3)
Puran File Recovery
avatararrow
~margo | 2015.03.31 16:34
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program SUPER .Po dwóch dniach testowania różnych programów wreszcie odzyskałem całe 16 Gb ze sformatowanej pamięci USB.Pomoc po polsku i bez żadnych limitów odzysku.
Szczerze polecam.
Puran File Recovery 1.2
avatararrow
~DobraStrona | 2014.08.23 15:29
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Odzyskał wszystkie zdjęcia z pendrivea po usunięciu szybkim formatowaniem
Puran File Recovery 1.2
avatararrow
~wscipski endriu | 2013.08.03 23:26
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program super, wszystko mam :D:D:D Zdjecia i filmy odzyskane:)
Puran File Recovery 1.1