w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 290
Wszystkich postów: 927679
Wszystkich tematów: 135675

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7748 dni

Auslogics File Recovery 11.0.0.5


Auslogics File Recovery to aplikacja służąca do odzyskiwania skasowanych z komputera danych. Z pomocą programu przywrócimy nie tylko pojedyncze pliki i foldery, lecz nawet całe usunięte partycje danych.

Program działa w nieskomplikowany sposób: określone lokalizacje na dysku twardym skanowane są pod kątem obecności plików usuniętych w sposób, który nie gwarantuje ich kompletnego zniszczenia (tak dzieje się na przykład po opróżnieniu Kosza – pliki fizycznie nie znikają z dysku od razu). Podczas wyszukiwania możemy nakazać programowi, by skupił się wyłącznie na określonym rodzaju materiałów (obrazach, muzyce, klipach wideo, dokumentach lub oprogramowaniu), ignorując przy tym pliki puste, tymczasowe i systemowe oraz usunięte w określonym przedziale czasowym. Istnieje także możliwość skanowania głębokiego, dzięki któremu odzyskamy więcej plików, lecz najpierw będziemy musieli uzbroić się w cierpliwość – tego typu skanowanie trwa zazwyczaj powyżej godziny. W każdym innym trybie program funkcjonuje znacznie szybciej – skanowanie to zwykle kwestia kilku sekund. Odnalezione pliki można przywrócić do pierwotnej lokalizacji bądź do dowolnej innej na dysku. Aplikacji potrafi także naprawiać pliki uszkodzone przez nadpisanie.

Testowany program zintegrowany jest z dwoma innymi narzędziami tego samego producenta: aplikacją File Shredder, służącym do trwałego usuwania plików z powierzchni dysku twardego (nie będzie możliwe ich przywrócenie) oraz narzędziem Free Space Wiper, za pomocą którego usuniemy z dysku te pliki, które fizycznie wciąż znajdują się na nim po usunięciu ich z poziomu systemu.

Auslogics File Recovery to program przydatny zarówno w sytuacjach kryzysowych, takich jak usunięcie pliku z ważnymi danymi, jak i w codziennej pracy.

Uwaga!
Funkcjonalność testowanej wersji Trial jest ograniczona do 30 dni.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 2 (4 głosów)

Strefa Download programu
Auslogics File RecoveryAuslogics File Recovery 11.0.0.5
Wersja stabilna
18.03 MB | 2023-10-26

Ilość pobrań: 1116 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 6

Komentarze (0)
Auslogics File Recovery