w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 764
Wszystkich postów: 939816
Wszystkich tematów: 139190

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7816 dni

Remo Recover FREE Edition 1.0.0.18


Remo Recover FREE Edition to pożyteczna aplikacja, której zadaniem jest odzyskiwanie skasowanych bądź uszkodzonych danych, fizycznie wciąż obecnych na dysku twardym. Program korzysta z zaawansowanych i nowoczesnych technik odzyskiwania danych, dzięki czemu elementy zostaną przywrócone szybko i bezstratnie.

Program dysponuje trzema głównymi trybami pracy:

• Tryb podstawowy pozwala na szybkie odzyskiwanie skasowanych i zagubionych plików oraz wyszukiwanie ich po sygnaturach RAW; opcja ta jest szczególnie przydatna wówczas, gdy dysk jest poważnie uszkodzony.

• Tryb medialny został stworzony z myślą o bezstratnym przywracaniu takich plików, jak materiały audio i wideo, a także grafiki i zdjęcia. Co ciekawe, Remo Recovery radzi sobie nawet z odzyskiwaniem elementów skasowanych z kart pamięci aparatów fotograficznych i kamer, a także z urządzeń USB. Wyszukiwanie plików do przywrócenia można zawęzić, określając ich format i inne parametry.

• Tryb profesjonalny pozwala na odzyskiwanie danych z uszkodzonych lub przypadkowo usuniętych partycji oraz ze sformatowanych – nawet kilkukrotnie – dysków twardych; zachowywana jest przy tym wewnętrzna struktura danych.

Interesującą i przydatną funkcją aplikacji jest szybki podgląd odzyskiwanych danych – ta funkcja przyda się, gdy nie jesteśmy do końca pewni, czy przywracamy właściwe dane. Równie przydatna jest opcja kompresji przywróconych elementów do archiwum.

Program Remo Recover nadaje się zarówno do zastosowań codziennych – każdemu użytkownikowi zdarzy się przypadkowo usunąć istotny plik – jak i do skomplikowanych operacji przywracania danych z całych partycji lub dysków.

Uwaga!
Wraz z programem, domyślnie instalowane jest także narzędzie MyPCBackup. Jeśli nie życzymy sobie jego obecności w systemie, należy podczas instalacji odznaczyć odpowiednią opcję.

Ograniczenia!
Program występuje w wersjach Free, Basic, Media oraz Pro. Testowana wersja Free jest bezpłatna, jednak przy jej pomocy możliwe jest odzyskanie jedynie 1 GB danych.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (4 głosów)

Strefa Download programu
Remo RecoverRemo Recover FREE Edition 1.0.0.18
Wersja stabilna
17.38 MB | 2019-08-04

Ilość pobrań: 811 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Remo Recover