w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 472
Wszystkich postów: 927671
Wszystkich tematów: 135674

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7748 dni
pl

Glary Undelete 5.0.1.25


Glary Undelete to prosty w obsłudze program pozwalający na przywrócenie nieumyślnie skasowanych z dysku plików. Cechuje się szybką analizą dysków oraz wydajnym procesem odzyskiwania. Umożliwia wyszukiwanie wszystkich plików, które zostały usunięte i pozostała o nich informacja na dysku lub zawężenie listy do konkretnych przedziałów czasowych czy też typów plików, które będą poszukiwane.

Interfejs programu jest bardzo prosty. Po uruchomieniu aplikacji wystarczy wybrać interesujący nas dysk z rozwijanej listy, a następnie wybrać przycisk analizy, by Glary Undelete przystąpił do wyszukiwania usuniętych plików. Proces ten jest bardzo szybki, więc nawet bez uzupełniania dodatkowych pól (filtrów czy hasła wyszukiwarki), szybko uzyskamy listę spełniających te kryteria plików. Obok każdego z nich program wyświetla informację o ścieżce, z której pochodzi, jak również podaje słowny komunikat o jakości dokumentu (po usunięciu danych, dyski twarde mogą je fizycznie nadpisać, co uniemożliwi odzyskanie plików. Efekt ten został w pewnym stopniu zminimalizowany w dyskach półprzewodnikowych SSD, których sterowniki celowo jak najdłużej nie nadpisują danych, by równomiernie zużywać wszystkie komórki pamięci dysku).

Wybrane przez nas pliki mogą zostać przywrócone pojedynczo lub grupami. Przed zapisem zostaniemy poproszeni o wybranie ścieżki docelowej (o ile to możliwe, dla zwiększenia powodzenia operacji odzyskiwania danych, program zaleca wybrać fizycznie inny niż źródłowy, docelowy dysk twardy).

Uwaga!
Glary Undelete wchodzi również w skład pakietu oprogramowania Glary Utilities.

Spolszczenie!
Aby aktywować język polski programu, należy z listy "Languages" dostępnej po naciśnięciu przycisku "?" w górnej części okna programu, wybrać "Polish"; aplikacja zostanie automatycznie zrestartowana a zmiany zapisane.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.7 (6 głosów)

Strefa Download programu
Glary UndeleteGlary Undelete 5.0.1.25
Wersja stabilna
6.26 MB | 2021-10-27

Ilość pobrań: 1042 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (0)
Glary Undelete