w
googluj
pl

Uni Faktura 18.3.7


Uni Faktura to program do fakturowania przeznaczony dla przedsiębiorstw dowolnej branży. Pozwala wystawiać oraz drukować tytułowe dokumenty, paragony fiskalne oraz liczne zestawienia, prócz tego udostępniając narzędzia niezbędne do obsługi bazy klientów indywidualnych oraz firm, jak również kontrolowania stanów magazynowych i cenników. Uni Faktura to propozycja polskiego producenta, która zgodna jest z obowiązującymi normami, co na bieżąco analizowane jest przy kolejnych aktualizacjach programu.

Konwencja interfejsu bazuje na wykorzystywanym również w innych programach tego producenta układzie, który wyróżniają trzy główne zakładki, odsyłające użytkownika do funkcji im odpowiadającym; obsłudze klienta (umożliwiającej dodawanie nowych klientów oraz edytowanie danych aktualnych), generowania raportów oraz zarządzania magazynem. Do pozostałych możliwości programu dostaniemy się wykorzystując opcje menu w górnej części interfejsu lub bezpośrednio z dodatkowych przycisków, które dostępne są z każdej zakładek, w zależności od tego, którą w danej chwili przeglądamy.

Godnymi rozwiązaniami są kreatory dokumentów, które wyświetlają się w osobnych oknach, jak również czytelne, tabelaryczne zestawienia, dzięki którym będziemy mogli skorzystać ze wzorców utworzonych już formularzy. Plusem Uni Faktury jest polskojęzyczna, dopracowana instrukcja obsługi, która dostarczana jest wraz z programem w formacie PDF (o ile nie zaznaczymy inaczej w instalatorze, zostanie ona włączona przy pierwszym uruchomieniu programu, aby się z nią zaznajomić, poznając możliwości aplikacji).

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 60 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.6 (12 głosów)

Strefa Download programu
Uni FakturaUni Faktura 18.3.7
Wersja stabilna
43 MB | 2024-04-19

Ilość pobrań: 748 | W tym miesiącu: 4 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
Uni Faktura