w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 637
Wszystkich postów: 939058
Wszystkich tematów: 138938

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7814 dni
pl

DuoKomp Księga Podatkowa 2019 6.2.0.19320


DuoKomp Księga Podatkowa to aplikacja służąca do prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, sporządzania rozliczeń VAT, a także ewidencjonowania środków trwałych. Za pomocą programu można wygodnie zarządzać zarówno pojedynczą księga przychodów i rozchodów, jak i wieloma takimi dokumentami. Istnieje także możliwość klonowania ksiąg. Dostępne są funkcje tworzenia raportów na podstawie których obliczymy dochody, straty oraz zaliczki na podatek dochodowy od osób fizycznych. Aplikacja pozwala na prowadzenie ewidencji wyposażenia, środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych wraz z rozliczaniem amortyzacji, wszystko to z w zgodzie z odpowiednimi przepisami polskiego prawa. Możliwe jest wystawienie trzech typów dowodów - wewnętrznych, zmniejszenia kosztów (zwiększenia przychodów) oraz zwiększenia kosztów. W programie dostępna jest lista płac, która pozwala także na obliczanie podatkowo-ubezpieczeniowych składników wynagrodzenia oraz drukowanie kart przychodów pracowników. DuoKomp Księga Podatkowa automatyzuje proces księgowania amortyzacji i wynagrodzeń do podatkowej księgi przychodów i rozchodów. Dzięki aplikacji stworzymy rejestry sprzedaży i zakupów VAT oraz wypełnimy i wydrukujemy deklaracje VAT-7(K), wszystkie rozliczenie podatku VAT zostaną zintegrowane z księgą. Dodatkowo w programie dostępne są różne kalkulatory podatkowo-płacowo- odsetkowe oraz weryfikator NIP/REGON/PESEL.

Aplikacja wykorzystuje słowniki kontrahentów oraz szablony wpisów do księgi przychodów i rozchodów. Te dwie funkcje zapamiętują dane wprowadzane przez użytkownika i pozwalają na ich późniejsze zastosowanie, znacznie przyśpieszając pracę. Wszystkie dodane do programu informacje są wraz z ustawieniami zapisywane w jego bazie danych (automatycznie lub manualnie). Możliwe jest tworzenie kopii zapasowej bazy, zarówno lokalnie jak i na serwerze online, a także przywracanie danych z backupu. Kopia zapasowa może być wykonywana ręcznie lub automatycznie (przy zamykaniu programu), poza tym istnieje opcja kompresji plików bazy do archiwów ZIP. DuoKomp Księga Podatkowa zaimportuje dane z programu Proste Faktury, a także wykona import lub eksport informacji z/do plików CSV. W programie można z powodzeniem dokonać wydruku wszystkich potrzebnych dokumentów, jak również zapisać je w plikach PDF. Po rejestracji aplikacja zyskuje na mobilności i uruchomimy ją np. z pendrive’a. Program ma niskie wymagania sprzętowe, poza tym działa prawidłowo również w systemach Linuks oraz Mac OS (za pomocą platform Wine lub Crossover).

Interfejs DuoKomp Księga Podatkowa może być wyświetlany w dwóch trybach, pierwszy z nich jest minimalistyczny i skierowany do użytkowników słabiej radzących sobie z obsługą komputera, drugi tryb, który oferuje pełniejszy dostęp do wszystkich funkcji, przygotowano dla osób bardziej zaawansowanych informatycznie. Sama szata graficzna programu została wykonana na przyzwoitym poziomie, wygląd okien i przycisków jest nowoczesny i elegancki. Obsługa aplikacji nie powinna przysparzać większych trudności osobom obeznanym z rachunkowością itp. W razie problemów, można skorzystać z podpowiedzi wyświetlanych w programie, przeczytać obszerną pomoc lub odwiedzić witrynę producenta.

Ograniczenia!
Program w trybie demonstracyjnym posiada kilka ograniczeń: można założyć tylko jedną podatkową księgę przychodów i rozchodów, która maksymalnie ma prawo zawierać 20 pozycji, poza tym na wydrukach dokumentów pojawia się informacja, że zostały one wykonane przy pomocy testowej wersji aplikacji, zaś funkcja wykonywania kopii zapasowej online jest niedostępna. Zakup pełnej wersji programu można zrealizować za pomocą witryny producenta.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
DuoKomp Księga PodatkowaDuoKomp Księga Podatkowa 2019 6.2.0.19320
Wersja stabilna
12 MB | 2020-01-13

Ilość pobrań: 343 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 4

Komentarze (0)
DuoKomp Księga Podatkowa