w
googluj
pl

Faktura-NT 5.7.93.1073


Faktura NT – program do fakturowania. Narzędzie to jest rozbudowaną aplikacją, która pozwala na wygodne zarządzanie operacjami finansowymi w przedsiębiorstwach.

Program umożliwia nam wystawianie dokumentów kupna i sprzedaży wszelkiego rodzaju. Oprócz faktur możemy generować faktury eksportowe, korygujące, czy też rachunki. Narzędzie posiada ponad 20 szablonów faktur, dzięki czemu możemy dostosowywać wydruki do indywidualnych preferencji kontrahentów. Przy użyciu Faktura NT zadbamy także o płatności. Narzędzie bowiem pozwala na wystawianie dokumentów kasowych KP i KW, generuje formularze przelewów oraz pomaga w rozliczaniu kasy.

Aplikacja umożliwia efektywnie prowadzić ewidencję magazynową. Pod stałą kontrolą mamy bazę towarów, czy stany magazynowe. Dodatkowym komfortem jest możliwość opatrzenia towarów zdjęciami, jak również ustalenie ich lokalizacji w magazynie, a także pełna swoboda w nadawaniu indywidualnych cen dla różnych kontrahentów. Ponadto program potrafi automatycznie wyliczać marże dla poszczególnych towarów obecnych w magazynie.

Program Faktura NT jest także powiązany z siecią GSM. Dzięki temu o zaległościach i zobowiązaniach możemy w bardzo prosty sposób przypominać klientom za pomocą wiadomości SMS. Co więcej, program został wyposażony także w rozbudowane moduły korespondencji seryjnej. To sprawia, że oprócz nadania naszym pismom korespondencyjnym profesjonalnego wyglądu, zaoszczędzimy przy tym mnóstwo czasu.

Uwaga!
Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 2000/XP/Vista/7
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.1 (9 głosów)

Strefa Download programu
Faktura-NTFaktura-NT 5.7.93.1073
Wersja stabilna
52.55 MB | 2019-06-22

Ilość pobrań: 699 | W tym miesiącu: 3 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (2)
Faktura-NT
avatararrow
~LKR | 2012.02.08 17:36
3 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Używam tego programu już 3 lata. Do pisania faktur jest ok,czysta intuicja .Prosty aż do bólu.
Faktura-NT 5.0
avatararrow
~ola | 2011.11.26 11:59
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Jaki koszt?