w
googluj
pl

mFaktura 7.2.0.8


Bardzo prosty w użyciu program do tworzenia dokumentów finansowych (faktury, rachunki, itp). Charakteryzuje się intuicyjnym systemem nawigacji – korzystanie z niego nie sprawia kłopotów nawet początkującym użytkownikom. Jednocześnie jest programem o wielu możliwościach (min. możliwość tworzenia własnych wzorców dokumentów, zapisywanie do bazy danych – w trakcie tworzenia dokumentów i w opcji edycji rekordów, wbudowany moduł raportów). Do programu dołączamy podstawowy zestaw wzorców dokumentów - możliwe jest jednak zamówienie dodatkowych wg własnego projektu (lub wykonanie ich samodzielnie za pomocą edytora).

Uwaga!
Program do poprawnego funkcjonowania wymaga zainstalowania pakietu .NET Framework 2.0.

Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 3.8 (22 głosów)

Strefa Download programu
mFakturamFaktura 7.2.0.8
Wersja stabilna
29.5 MB | 2021-02-22

Ilość pobrań: 2254 | W tym miesiącu: 27 | W poprzednim miesiącu: 8

Komentarze (5)
mFaktura
avatararrow
~Sylwia | 2014.03.05 23:16
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Prosty skuteczny i bezawaryjny program do faktur. Pracuje na nim już ponad 2 lata. Polecam.
mFaktura 6.0
avatararrow
~użytkownik | 2012.11.21 10:24
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Program taki sobie, wykupiłem taką wersję tylko oryginał, nie polecam, ciągle trzeba dzwonić do "właściciela" po kod aktywacyjny, i tu się pojawia problem bo nie odbierają telefonów i nie odpisują maili.

NIE POLECAN
mFaktura 2.0
avatararrow
~Adam | 2012.03.09 18:17
1 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Kiedyś używałem wFirma do fakturowania, bardzo dobry system, ale jakoś drogo mi to wychodziło. Teraz używam mFaktura Standard (bez magazynu), świetny programik za rozsądne pieniądze z darmowymi aktualizacjami do instalacji na własnym komputerze. Poza tym wszystko mam na swoim PC i śpię spokojnie.

P.S. Szczerze powiem, że tak do końca nigdy nie wiadomo, co się dzieje z danymi firm w systemach do fakturowania typu online? A jak jakiś pracownik skradnie dane i potem użyje do niecnych celów? Dlatego podjąłem decyzje o zmianie wFirma na mFaktura.
mFaktura 2.0
avatararrow
~rysiek | 2011.09.19 10:12
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
fantastyczny program, prosty a zarazem bardzo rozbudowany ... straciłem tylko kupę czasu i nerwów z innymi darmowymi programikami- naprawdę warto wydać te 60zł i mieć cos od A do Z
avatararrow
~ela | 2008.08.20 22:06
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Korzystanie z programu nie sprawia problemu nawet poczatkującym a przy tym zawiera wszystkie niezbędne funkcje. Uzywam go u siebie w firmie, oprócz faktur i rachunków drukuje za jego pomocą również druki do przelewów, itp.