w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 476
Wszystkich postów: 937966
Wszystkich tematów: 138466

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7806 dni

Serato DJ 3.1.3


Serato DJ to profesjonalne oprogramowanie dla DJ-ów, dzięki któremu możliwe jest tworzenie zaawansowanych i bogatych w efekty przedstawień muzycznych. Program współpracuje przy tym z licznymi fizycznymi urządzeniami kontrolnymi, takimi jak stoły mikserskie, interfejsy oraz oficjalne akcesoria. Bardzo interesująco przedstawia się również możliwość kontrolowania komputera z zainstalowanym Serato DJ poprzez mobilną aplikację dla iOS.

Cechą wyróżniającą opisywany program na tle licznej i równie zaawansowanej konkurencji jest dostępność dodatków, które pozwalają łatwo rozszerzyć możliwości podstawowej wersji programu na przykład o nowe efekty dźwiękowe. Dzięki temu każda impreza będzie mogła przykuć uwagę słuchaczy innymi elementami. Z myślą o użytkownikach początkujących w tym temacie lub po prostu o osobach, które dotychczas nie miały do czynienia z taką funkcjonalnością, producent przygotował na swojej stronie kilka prostych tutoriali, które dobrze przedstawiają podstawy obsługi wybranych funkcji oprogramowania. Pozwala to nie tylko zaznajomić się z ich funkcjonowaniem, ale również zdecydować, czy otrzymywane efekty nas interesują (na przykład jeszcze przed pobraniem i instalacją całego pakietu).

Do mało istotnych wad programu można zaliczyć proces instalacji, który nie tylko wymaga uprzedniego zalogowania się na stronie producenta (potrzebne jest jednak tylko minimum danych: e-mail oraz stworzenie hasła), ale wymaga także wybrania odpowiedniej wersji programu z uwagi na to, jakim sprzętem mikserskim dysponujemy. Dużo wygodniejsze by było rozwiązanie z tylko jednym instalatorem, który na bieżąco dostosowuje się do naszych urządzeń – jeśli w między czasie będziemy chcieli przejść z wersji nieobsługującej fizycznych kontrolerów do bardziej zaawansowanej, konieczna będzie ponowna instalacja. Dodatkowym minusem (przynajmniej względem konkurencji) jest stosunkowo „duży” pakiet instalacyjny – kilkaset megabajtów.

Uwaga!
• Link do pobrania prowadzi do strony producenta, na której konieczne jest podanie poprawnego adresu e-mail oraz stworzenie hasła użytkownika, a następnie wybranie odpowiedniej opcji pobierania (związanej z posiadanym fizycznym sprzętem do obsługi programu). Następnie faktyczny link do pobrania zostanie przesłany nam na adres e-mail.
• Do programu dostępny jest również dodatek w wersji mobilnej na platformę iOS.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 14 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (8 głosów)

Strefa Download programu
Serato DJSerato DJ 3.1.3
Wersja stabilna
250 MB | 2024-04-11

Ilość pobrań: 1698 | W tym miesiącu: 9 | W poprzednim miesiącu: 14

Komentarze (0)
Serato DJ