w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 191
Wszystkich postów: 920868
Wszystkich tematów: 133428

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7691 dni

CuteDJ 4.3.5


CuteDJ – jeden z bardziej rozbudowanych programów do miksowania muzyki, który umożliwi każdemu DJ-owi rozkręcenie nawet większej imprezy. Aplikacja oferuje multum funkcji, w tym automatyczne synchronizowanie rytmu utworów, automatyczne przejścia, efekty, możliwość zapętlania, zmianę tempa bez wpływu na wysokość dźwięku, manipulowanie wieloma parametrami barwy dźwięku i wiele innych. Dużym atutem jest również obsługa aż 70 fizycznych konsol-mikserów z interfejsem MIDI wiodących producentów (pełna lista tego sprzętu dostępna jest na stronie internetowej producenta aplikacji).

Program jest prosty w obsłudze nawet dla początkującego DJ-a. Ponieważ kolejne utwory można importować zarówno z dysku (pojedynczo lub całymi folderami), jak i bezpośrednio z biblioteki iTunes, wybór nowej muzyki do odtwarzania zajmuje zaledwie kilka chwil – wystarczy zlokalizować odpowiedni plik na liście i przeciągnąć do wybranego miksera. Ponieważ program współpracuje ze znakomitą większością formatów muzycznych (jak i wideo), trudno będzie o jakąś przeszkodę techniczną podczas odtwarzania, nawet w rękach najbardziej wymagających użytkowników (być może aplikacji brakuje możliwości obsługi formatów całkowicie profesjonalnych, ale wówczas zapewne wykorzystywane jest inne, autorskie oprogramowanie i profesjonalne studia nagrań).

Miksowanie kolejnych utworów odbywa się z poziomu górnego panelu sterowania konsolą. Elementy kontrolne przypominają te, które znajdują się w fizycznych urządzeniach. Z jednej strony to zaleta dla doświadczonych osób, jednak z drugiej – pole do poszerzenia wiedzy dla początkujących. Mimo to program zdecydowanie wart jest polecenia, ponieważ stanowi solidne narzędzie pracy dla każdego muzyka imprezowego.
Licencja: Demo (testowa z ograniczoną funkcjonalnością)
System Operacyjny: Windows 7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
CuteDJCuteDJ 4.3.5
Wersja stabilna
9.53 MB | 2017-06-06

Ilość pobrań: 426 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
CuteDJ