w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 489
Wszystkich postów: 947080
Wszystkich tematów: 141648

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7839 dni

DJ Mixer Express 2.0.3


DJ Mixer Express – program dla DJ-a, który z pewnością przyczyni się do łatwego „zarządzania” tworzoną imprezą. Składa się ze wszystkich niezbędnych dla muzyka elementów, w tym miksera, funkcji zapętlania i remiksowania, efektów, symulatora płyt winylowych, equalizera, edytora tempa i wysokości dźwięku oraz wielu innych. W praktyce jest to zestaw wystarczający, by wykreować ciekawe słuchowisko na wysokim, klubowym poziomie. Źródłem muzyki w tym przypadku mogą być dowolne pliki muzyczne znajdujące się na dysku komputera. Dostępne jest także automatycznie importowanie biblioteki iTunes.

Aby skorzystać z programu, po uruchomieniu w pierwszym kroku warto zaimportować „na stół” odpowiednie kawałki audio. W tym celu wykorzystać należy wbudowany eksplorator, który wygodnie prezentuje wszystkie kolejne poziomy katalogów w nowych okienkach. Zaimportowanie muzyki, pokazuje odpowiednie utwory na liście w dolnej części okna całego programu. Aby przejść do odtwarzania, wystarczy wybrać jeden z mikserów, poprzez przeciągnięcie na niego wybranego kawałka audio. Dalsza obsługa sprowadza się do zmyślnego poruszania się po efektach i opcjach przejść pomiędzy utworami. Bez specjalistycznej wiedzy z zakresu muzyki imprezowej i obsługi fizycznego sprzętu dla DJ-ów, przeciętnemu użytkownikowi raczej trudno będzie osiągnąć tu szczególnie interesujący efekt – ale próbować zawsze warto; być może odkryjemy w sobie nowy talent.

W ustawieniach znajdziemy minimum niezbędnych funkcji do wygodnej pracy z aplikacją, ale warto do nich zajrzeć, ponieważ umożliwią między innymi odpowiednie skonfigurowanie portów karty dźwiękowej, by odseparować odtwarzany materiał na przykład od słuchawek, w których przesłuchujemy efekty do zastosowania w dalszym czasie.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 20 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4 (1 głosów)

Strefa Download programu
DJ Mixer ExpressDJ Mixer Express 2.0.3
Wersja stabilna
3.24 MB | 2015-10-17

Ilość pobrań: 750 | W tym miesiącu: 1 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
DJ Mixer Express