w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 122
Wszystkich postów: 904513
Wszystkich tematów: 127587

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6758 dni

Awesome Screenshot for Chrome 4.3.31


Awesome Screenshot for Chrome – rozszerzenie do przeglądarki Google’a, które umożliwia łatwe tworzenie zrzutów ekranu przeglądanych stron (całych lub tylko widocznego w danej chwili na ekranie fragmentu), następnie ich edycję (ręczne dopisanie notatek, dodanie kształtów) i udostępnianie przyjaciołom lub rodzinie. Całość obsługuje się wygodnie, dzięki kolorowym i miłym dla oka ikonom na paskach narzędzi podczas edycji zrzutu, a także całkiem sprawnemu działaniu.

Program może przydać się każdemu, kto przeglądając zawartość Internetu, lubi dzielić się „znaleziskami” lub zapisywać na własne potrzeby różnego rodzaju zdjęcia czy schematy – zrobienie zrzutu ekranu przeglądanej strony może okazać się wygodnym rozwiązaniem. Aby dokonać tego przy użyciu opisywanego dodatku, wystarczy kliknąć jego ikonę (znajdującą się obok paska adresu w przeglądarce), a następnie wybrać odpowiednią opcję zrzutu – możliwe jest m.in. wykonanie natychmiastowego zrzutu całego wyświetlanego obszaru strony lub opóźnienie go w czasie, np. po to, aby zdążyć najechać myszą na odpowiedni fragment strony, który aktywuje inną zawartość.

Tak wykonany zrzut automatycznie otwierany jest w nowej zakładce w przeglądarce, gdzie mamy możliwość jego dalszej edycji. Dostępne jest dodawanie prostych kształtów, takich jak linie, prostokąty czy strzałki, wprowadzanie tekstu (z wyborem czcionki), a także odręczne wprowadzanie notatek. Co ciekawe, każdy element można później edytować np. pod kątem koloru i położenia – nie jest konieczne „cofanie” wszystkich wprowadzonych zmian, by zmienić położenie któregoś z dodanych obiektów. Na koniec gotowy zrzut można zapisać na dysku, wydrukować lub udostępnić na portalu Google+.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
Awesome Screenshot for ChromeAwesome Screenshot for Chrome 4.3.31
Wersja stabilna
4.32 MB | 2021-07-25

Ilość pobrań: 212 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 1

Komentarze (0)
Awesome Screenshot for Chrome