w
googluj

Site Launcher for Firefox 2.8.9


Site Launcher for Firefox – rozszerzenie do przeglądarki Mozilla Firefox wprowadzające dodatkowy panel, na którym możemy umieszczać zakładki, a następnie korzystać z nich między innymi poprzez przypisywanie skrótów klawiaturowych. To ciekawa alternatywa dla klasycznego paska, szczególnie, że dostępna z poziomu niewielkiej ikonki umieszczanej obok paska adresu (paska zakładek można się więc całkowicie pozbyć, zwiększając tym samym obszar roboczy w przeglądarce i polepszając komfort obsługi Internetu).

Z dodatku mogą z powodzeniem korzystać osoby zarówno bardziej, jak i mniej obyte z komputerem. Dodawanie nowych skrótów jest proste, pomimo, iż program nie oferuje polskojęzycznego interfejsu. Wystarczy dodać nowe elementy w panelu ustawień, odpowiednio szeregując je na liście. Przypisywanie skrótu klawiaturowego nie jest obowiązkowe, ale naturalnie niezbędne, jeśli w przyszłości będziemy chcieli z niego skorzystać (jeśli nie zrobimy tego sami, aplikacja niestety nie stworzy kolejnego skrótu za nas). Nie należy się przy tym obawiać, że w przyszłości zapomnimy jaką literę na klawiaturze przypisaliśmy danej witrynie – podpowiedzi do skrótów wyświetlane są cały czas bezpośrednio obok samego skrótu na liście.

Nie sposób nie wspomnieć o licznych możliwościach personalizacji w samym interfejsie. W ustawieniach znajdziemy takie szczegóły jak samodzielny wybór rozmiarów czcionek, przerw pomiędzy kolejnymi elementami na liście, rozmiary ikonek czy nawet przezroczystość i gradient dla tła. Warto spędzić chwilę na ich testowaniu, aby dokładnie dopasować kolorystykę aplikacji czy to do własnych upodobań, czy na przykład wykorzystywanego w danej chwili motywu kolorystycznego całej przeglądarki.

Uwaga!
W naszej bazie znajduje się również bliźniaczy, choć cechujący się nieco mniejszą funkcjonalnością Site Launcher dla przeglądarki Google Chrome.

Wymagania!
Instalacja dodatku wymaga ponownego uruchomienia przeglądarki.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Strefa Download programu
Site Launcher for FirefoxSite Launcher for Firefox 2.8.9
Wersja stabilna
0.18 MB | 2016-12-25

Ilość pobrań: 80 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Site Launcher for Firefox