w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 391
Wszystkich postów: 938179
Wszystkich tematów: 138564

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7809 dni

OurStickys for Chrome 0.1.96


OurStickys for Chrome – rozszerzenie do tytułowej przeglądarki Google Chrome, które pozwala dodawać „samoprzylepne” karteczki jako notatki na konkretnych witrynach internetowych. Ich treść, jak i rozmieszczenie i kolor będą zapamiętane dla konkretnego adresu internetowego i po ponownym odwiedzeniu danej witryny, karteczki ponownie pojawią się na ekranie. Może się to okazać bardzo wygodnym rozwiązaniem, jeśli na przykład często zapominamy o czynnościach, które chcemy sprawdzić na danej stronie, czy wpisać w formularz podczas wysyłki towarów i uzupełniania danych w sklepach. Aplikację można zatem traktować jak typowy gadżet związany z notatkami na ekranie, ale powiązany z konkretnymi adresami internetowymi.

Obsługa dodatku jest przy tym bardzo prosta, ponieważ wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy w dowolnym miejscu otwartej strony www, aby skorzystać z opcji dodawania nowej karteczki. Zostanie ona domyślnie wyświetlona w tym miejscu, gdzie ją dodaliśmy, ale bez problemu można ją później przemieszczać na ekranie. Możliwe jest również zmienianie koloru, typu zawartości (również na film) oraz ustalenie wielkości czcionki. Treść notatki wpisujemy po kliknięciu myszą na zawartość okienka.

Ciekawie prezentuje się opcja zaprogramowania daty wygaśnięcia danej notatki z dokładnością co do dnia. Pozwoli to na przykład zanotować sobie informację o złożeniu życzeń znajomemu w serwisie społecznościowym i jako datę wygaśnięcia notatki ustalić dzień jego urodzin. W ten sposób unikniemy zaśmiecania ekranu wiadomościami, które nie są już aktualne.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.7 (3 głosów)

Strefa Download programu
OurStickys for ChromeOurStickys for Chrome 0.1.96
Wersja stabilna
0.17 MB | 2017-10-15

Ilość pobrań: 134 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 3

Komentarze (0)
OurStickys for Chrome