w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 151
Wszystkich postów: 904513
Wszystkich tematów: 127587

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 6758 dni

Vidyard GoVideo 3.5.17


Vidyard GoVideo (wcześniej znany pod nazwą ViewedIt) to niewielkie rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome, które pozwala nagrywać obraz z ekranu lub kamerki internetowej, wzbogacony jednocześnie o narrację z mikrofonu. Stworzone nagrania można później udostępniać znajomym w formie bezpośrednich linków. Pojedyncze nagranie ograniczone jest do maksymalnej długości jednej godziny, ale dany użytkownik może nagrywać dowolną liczbę filmów. Te są cały czas dostępne – linki nie wygasają po żadnym czasie, wobec czego teoretycznie zyskujemy nieograniczone niczym „miejsce” na nasze filmy. Za niewielką wadę można natomiast uznać brak możliwości pauzowania nagrania: po rozpoczęciu film jest nagrywany bez przerwy aż do momentu zakończenia.

Interfejs rozszerzenia został zorganizowany w taki sposób, aby obsługa była prosta dla wszystkich użytkowników, niezależnie od ich stopnia zaawansowana. Aby rozpocząć nowe nagranie, konieczne będzie w pierwszej kolejności skorzystanie z przycisku dodatku, który widoczny jest na pasku przeglądarki. Wyświetlone zostanie wówczas niewielkie menu, w którym nowoczesny sposób przedstawiono kilka przycisków. Możemy stąd wskazać, czy jesteśmy zainteresowani nagrywaniem całego ekranu, konkretnej karty przeglądarki lub jedynie obrazu z kamery internetowej, a także czy chcemy dodać do wideo narrację z mikrofonu lub obraz z kamery (jeśli nagrywamy przeglądarkę lub pojedynczą kartę).

Uruchomienie nagrania następuje po skorzystaniu z dużego, czerwonego przycisku. Później nagrania będą dostępne do przeglądania w drugiej zakładce w dolnej części interfejsu. Filmy można też bezpośrednio udostępniać, między innymi na Facebooku.

Wymagania!
Aby korzystać z programu, konieczne jest zalogowanie się w nim przy pomocy konta Google.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.3 (7 głosów)

Strefa Download programu
Vidyard GoVideoVidyard GoVideo 3.5.17
Wersja stabilna
34.33 MB | 2021-07-27

Ilość pobrań: 175 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (0)
Vidyard GoVideo