w
googluj

Dołącz do nas na:

facebook google+
Dodaj swój tematarrow
Więcej tematówarrow

Osób na forum: 474
Wszystkich postów: 947080
Wszystkich tematów: 141648

l r
~kuśka: Tnie wszystko jak brzytwa ! Nikt lepszego nie wymyślił i nie wymyśli ... arrow
~AAA: To rzeczywiście bardzo dobry program, szczerze wart polecenia. Przy tak wysokiej ocenie być może niestosowne jest wspominać o innym, nieco l... arrow
Programów: 11971
Istniejemy od: 7839 dni
pl

Google Art Project for Chrome 2.3.0


Google Art Project rozszerzenie do przeglądarki Google Chrome, którego zadaniem jest wyświetlanie interesujących dzieł sztuki znanych artystów wraz z każdą nowo otwarta kartą lub co 24 godziny. Pozwoli to urozmaicić widok każdej nowej karty w przeglądarce, który dotychczas najpewniej był wyszukiwarką Google, pustą stroną lub konkretną witryną. Może okazać się ciekawym dodatkiem dla wszystkich fanów malarstwa, ale również osób, które lubią zmienność i chętnie poznają ciekawe obrazy.

Dodatek jest praktycznie bezobsługowy. Po instalacji jak każde rozszerzenie, o swojej obecności informuje niewielką ikonką na górnym pasku przeglądarki. Już od tego momentu, po otwarciu nowej karty, na pełnym ekranie ukaże się interesujący obraz. Ruch myszą spowoduje wyświetlenie o nim podstawowych informacji w dolnej części ekranu. Te nie są na szczęście nachalne i nie zasłaniają szczególnie widoku. Domyślnie nowa grafika ładowana jest raz na dobę. Można to zmienić, aby każda nowa karta powodowała pobranie nowego obrazu – w ten sposób dużo szybciej poznamy więcej ciekawych malowideł. W tym celu konieczne jest odwiedzenie ustawień. Dostać się można do nich na przykład z poziomu menu kontekstowego wspomnianej ikony na pasku przeglądarki.

Wśród ustawień znajdziemy również możliwość zarządzania skrótami do najczęstszych witryn oraz aplikacji. W przypadku skorzystania z któregoś z nich, ich ikony wyświetlane będą równolegle do wspomnianego wcześniej tytułu i autora dzieła. Dzięki temu nowo otwarta karta w Chromie będzie nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale również funkcjonalna.
Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (4 głosów)

Strefa Download programu
Google Art Project for ChromeGoogle Art Project for Chrome 2.3.0
Wersja stabilna
0.36 MB | 2023-02-05

Ilość pobrań: 114 | W tym miesiącu: 2 | W poprzednim miesiącu: 2

Komentarze (1)
Google Art Project for Chrome
avatararrow
HnauHnakrapunt | 2017.09.19 10:04
0 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Ciekawy serwis, ale w porównaniu z narzędziami biznesowymi jakby na uboczu. Mniej promowany, mniej odwiedzany. Szkoda. Warto.
Google Art Project for Chrome 2.0.0