w
googluj
pl

AnyDesk 8.0.11


AnyDesk to darmowe oraz, jak twierdzi producent, najszybsze dostępne rozwiązanie do tworzenia połączeń pulpitów zdalnych. Cechuje się prostym, ale czytelnym interfejsem oraz możliwością pracy jako aplikacja portable, bez konieczności instalacji. Dzięki możliwości łączenia ze sobą kilku komputerów za pomocą wygodnych, skróconych nazw, może okazać się to wystarczającym narzędziem do zdalnej obsługi komputerów, do których dostępu potrzebuje użytkownik.

Oprogramowanie wyróżnia się ciekawymi rozwiązaniami, wśród których znalazły się odpowiednie algorytmu dbające o bezpieczeństwo przesyłanych przez sieć informacji oraz innowacyjny kodek przesyłania danych wideo, który zminimalizował do minimum ilość przesyłanych informacji, co przekłada się na efektywniejsze wykorzystanie przepustowości łączy, z którego korzysta nasz komputer, a także maszyna, której pulpit jest do nas transmitowany.

Tego typu oprogramowanie, prócz wygody, niesie ze sobą sporo korzyści związanych z bezpieczeństwem. Polecane jest na przykład w zastosowaniach biznesowych, kiedy pracownik posiada wiele ważnych informacji na domowym komputerze stacjonarnym, a dzięki wykorzystaniu zdalnego pulpitu, może z nich swobodnie korzystać na laptopie w podróży, bez obaw o utratę ważnych dokumentów w przypadku uszkodzenia sprzętu czy jego kradzieży.

Uwaga!
Program nie wymaga instalacji, jednak bezpośrednio z jego ustawień można jej dokonać, na potrzeby zwiększa wygody uruchamiania programu np. bezpośrednio z pulpitu za pomocą skrótu.

Licencja: Freeware (darmowa tylko do użytku domowego)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.6 (20 głosów)

Strefa Download programu
AnyDeskAnyDesk 8.0.11
Wersja stabilna
5.11 MB | 2024-07-10

Ilość pobrań: 6070 | W tym miesiącu: 46 | W poprzednim miesiącu: 49

Komentarze (1)
AnyDesk
avatararrow
~cheng | 2014.11.24 16:33
-4 Oceniam pozytywnieOceniam negatywnieZgłoś nadużycie
Na dzien 2014-11-24 weraja beta jest bezplatna dla wszystkich pozniej wprowadza oplaty dla profili uzytkownikow
AnyDesk 1.1.6