w
googluj
pl

Steam 13.06.2024


Steam to jeden z najpopularniejszych programów służących kupowaniu i zarządzaniu grami komputerowymi w połączeniu z rozbudowanymi opcjami komunikacyjnymi podczas prowadzenia rozgrywki. Stanowi również swego rodzaju sieć społecznościową, ponieważ pozwala na odczytywanie informacji o kolekcjach naszych przyjaciół oraz stosowanie licznych interakcji.

Steam jest przede wszystkim rozbudowanym sklepem gier w edycjach elektronicznych, w których to coraz częściej gracze nabywają nowe tytuły, nie tylko z uwagi na ich często niższą cenę, ale również szybszą i szerszą dostępność. Takie rozwiązanie współpracuje również z pudełkowymi edycjami gier, które dostępne są również w sieci Steam; w przypadku jeśli zagubimy płytę z grą, mamy możliwość pobrania jej legalnej kopii za pośrednictwem programu. Tak samo wygląda sytuacja, kiedy chcemy na innym komputerze zagrać z zakupione już tytuły; wszystkie są dostępne do pobrania po zalogowaniu się na kontro użytkownika.

Prócz opcji sklepu połączonego z menadżerem, Steam oferuje opcje społecznościowe polegające na komunikowaniu się z innymi graczami oraz zdobywaniu osiągnięć w kolejno kupowanych grach. Nasz postęp w ich zdobywaniu oraz czas poświęcony na zabawę z kolejnymi tytułami dostępny jest dla innych osób obserwujących nasz profil, ale również my możemy podglądać statystyki przyjaciół. Podczas grania w ulubione tytuły, Steam oferuje możliwość wygodnej komunikacji, do której dostęp możliwy jest poprzez kombinację klawiszy na klawiaturze. Pozwala to uaktywnić tekstowy czat, ale program pozwala także na rozmowy głosowe. Narzędzie to stanowi niezastąpioną aplikację dla każdego fana gier.

Uwaga!
Program dostępny jest również w wersji mobilnej na platformę Android, iOS oraz tablety Kindle Fire.

Ograniczenia!
Prócz zaakceptowania umowy licencyjnej, instalator prosi o potwierdzenie ukończenia 13 roku życia.

Wymagania!
Podczas instalacji aplikacja jest automatycznie aktualizowana, zatem niezbędne jest połączenie z Siecią. Konieczne jest również utworzenie konta użytkownika, o ile nie jesteśmy już w jego posiadaniu.

Licencja: Freeware (darmowa)
System Operacyjny: Windows XP/Vista/7/8/10
Oceń program:
-/5

Ocena: 4.4 (16 głosów)

Strefa Download programu
SteamSteam 13.06.2024
Wersja stabilna
2.27 MB | 2024-06-15
przejdź Steam dla Android

Ilość pobrań: 6305 | W tym miesiącu: 24 | W poprzednim miesiącu: 91

Komentarze (0)
Steam