w
googluj

Writr 1.10.2.5


Writr to wygodny w obsłudze, ciekawy osobisty notatnik, który pełni rolę pamiętnika. Co ciekawe, jest interaktywny; zadaje użytkownikowi pytania, pomagając w ten sposób nie tylko na zapamiętanie historii z danego dnia, ale również opisanie przygód, które zostaną nam zasugerowane przez algorytm (np. "Kiedy ostatnio pomogłeś obcej osobie?" lub "Co mógłbyś zmienić w swoim życiu, aby polepszyć swój stan zdrowia?").

Jak każda aplikacja bazująca na interfejsie Modern UI, który dostępny jest w systemie Windows 8.1, program jest bardzo czytelny, minimalistyczny, a przez to bardzo prosty w obsłudze. Kolejne wpisy mogą być wyświetlane w formie historii, ale również w widoku kalendarza (gdzie zauważymy, którego dnia jaki wpis został dodany) oraz na bazie stworzonych zakładek oraz listy tagów. Domyślnym widokiem jest widok obecnego dnia, w którym mamy możliwość odpowiedzenia na kolejne pytanie, które zadaje nam aplikacja.

W program wbudowano wyszukiwarkę, dzięki której łatwo znajdziemy wpisy w oparciu o słowo kluczowe, które zostało przez nas użyte w tworzonym tekście. Znalezione pozycje mogą być z kolei sortowane na dwa sposoby (według daty dodania), aby jeszcze bardziej ułatwić proces znajdowania konkretnej notatki. Ustawienia aplikacja pozwalają zabezpieczyć ją hasłem dostępu, a wszystkie zapiski wyeksportować do pliku archiwum, który w razie potrzeby może zostać również zaimportowany z powrotem.

Uwaga!
Aplikacja współpracuje również z urządzeniami bazującymi na architekturze ARM, a więc z zainstalowanym Windowsem w edycji RT.

Ograniczenia!
Edycja trial została ograniczona czasowo do 7 dni działania.

Licencja: Trial (testowa)
System Operacyjny: Windows 10
Oceń program:
-/5

Ocena: 5 (1 głosów)

Strefa Download programu
WritrWritr 1.10.2.5
Wersja stabilna
2.25 MB | 2014-07-07

Ilość pobrań: 166 | W tym miesiącu: 0 | W poprzednim miesiącu: 0

Komentarze (0)
Writr